banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak ještě pořád nejsem ve stavu že vám to těhotenství závidí... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tak ještě pořád nejsem ve stavu že vám to těhotenství závidím

Evi chápu že to byl šok, to by pro mě byl taky:) Ale nevadí, Apolenka je nádherné jméno a mezi námi, holčičky jsou lepší na přebalování

Jitko , ty jsi nezmar. Místo do nemocnice jít na vandr, no, lecjaká mladá maminka by ti mohla závidět tu vitalitu a energii.

A Pavli, na tebe už já myslím téměř denně, tak doufám že nám dáš vědět KDYBY NĚCO. Utíká to jako voda
Jo jo o tom přebalování mi to říkala i kamarádka :D My se těšíme na holčičku úplně stejně jako na kluka... takže to není problém, jen to bylo opravdové překvapení. Sama mám pořád takové tušení, že je to chlapeček... ale tak..uvidíme :)
děkuji neboj dám vědět ještě z porodního sálu, slibuju taky co se tam budu dvě hodiny po porodu flákat, že
@jezurka

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40