banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Svatební oznámení - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Při výběru svatebních dekorací jsme chtěli, aby vše ladilo dohromady a odráželo náš styl. Objevili jsme nejen krásná svatební oznámení, ale i další doplňky, jako jsou jmenovky na stůl, menu či svatební samolepky. Vybrali jsme si boho styl s květinovými motivy, který se prolínal celou naší svatbou. Díky tomu byla naše svatba harmonická a každý detail do sebe zapadal. - reklama smazána redakcí

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
27 hlasů

4 %
6 hlasů

15 %
21 hlasů

45 %
62 hlasů

15 %
21 hlasů

Celkem hlasovalo 137 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici