banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Štěkna Zuzi - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Celý Zuzčin život někomu nadávam.No,jo.A ona ted jak už dobře mluví a je taková prubojnější tak taky furt nadavá.Nejčastěji Honzovi.To je každou chvílí-hej,Honzo to není fér to tvoje chovaní,uklidni se atd.A já ted nevím-řešit to,neřešit to?Je dobře ,že se umí dobře pohádat,když ji Honza něco dělá.Ale at z ní nevyrostě nějaká štěkna.
no nepotesim Te, dela to sousedovic Lucina (bude ji v cervnu 5) a nikdo si s ni moc nechce hrat, kazdeho jen buzeruje
@zajic Jéjda ona nebuzeruje každého.Ona je milá a hodná.Ona už si pomaličku troufá na Honzu nebo na Gabku,ale na tu jen když jsem v dohledu.
neboj, když to zkouší jen doma, oťukává a je fajn, že není jak panenka v koutě, takové děti to mají pak těžké
No holka se alespoň nestratí
Me ted takhle prudi Violka a vsimla jsem si,ze i ostatni deti.Treba na gymnastice.Rika:\"it\'s not nice,you can\'t do it,don\'t touch me,you have to wait\" no a takove jine prikazy,napomenuti a podobne.Ja ji treba vychovne neco reknu.A ona se nacuri a rekne mi,ze jsem ji to nerekla hezky a ze takhle se to nerika.Kdyz moc prudi,tak ji primo na ferovku reknu,at se stara o svoje zalezitosti,nebo at necha to jine dite byt,ze si muze delat co chce,ze ona neni jeho maminka.Podle me je dobry to do jiste miry nechat,ale pak zase jim dat najevo,ze se maj nejdriv starat o sebe a take,ze neni heze byt panovacny.uz jsem Violce nekolikrat rekla,ze kdyz bude deti takhle sefovat,tka si s ni nikdo nebude chtit hrat.To ji vzdy docela zastavilo a zamyslela se nad tim
@janney Cizí zatím nekomanduje na to je moc plachá.I když už taky občas někoho kdo hodně prudí seřve.Ale to už musí být snad šikana,když se Zuzi rozčílí.Zatím trénuje na Honzovi.
Myslím,že je dobře,že není uťápnutá
Myslím si, že je dobře, když si nenechá vše líbit.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
4 hlasy

77 %
20 hlasů

8 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 26 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40