banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Stávkujeme s jídlem - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Holky ,ta naše koza skoro vůbec nejí.Ráno si dá sunar,pak k snídani tak dvě tři lžičky jogurta,k obědu trošku polívky nebo omačky s rýží ,nebo toho co vařím,po spaní vyžaduje mlíko ,odpol pak už nic nechce a večer sní s bídou čtvr krajíčku chleba.ale s bídouNení to jen o těch vedrech,tohle nejezení trvá už přes dva měs,občas se pořásdně nají ,ale to jen vyjímečně.Ve dvou letech má 11 kg,není to málo?????Jak jedí vaše děti????
Tak ta moje slečna taky baští míň než obvykle. Co jí jede tak to jsou těstoviny Jinak včera jsme ji vážili a má 13,5 kg.
taky stávkujem a to je nám 10.měsícu....asi to je tím létem
mocneporadim..resimtosames ottikem..on teda mleko,kase,banan a rohlik ji..ale jinakobedy odmita...takenevimcostim
možná to bude tím vedrem,malej taky vůbec nic nechce,bud si jen kousne nebo rovnou nic nevezme.JEDINÝÝ CO MI TEDA NIKDY NEODMÍTNE JE POLÍVKA.jsme polívkový tak aspon něco,maximálně suchej chleba nebo kousek ovocka -toho štavnatýho.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40