banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

sraz Plzeň? - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
tak jaké to bylo holky. Moc jsem chtěla přijít a aby to bylo překvapení. Filipovi nebylo dobře a zvracel skoro celé odpoledne. Něco mu nesedlo ve školce tak to muselo ven. Omlouvám se, snad příště. S.
Jojo, bylo to paradni. Doufam, ze to brzy zopakujeme.
tak to je dobře. Filipovi už je naštěstí dobře. No ale musím uznat že už zvarací jako velkej kluk, holt už to neni mimino.
Bylo to super. Mám i pár fotek, ale dám je až večer - fotila jsem na taťkovo foťák a nemůžu najít kabel :))), takže je nestáhnu.
@nadule1 Aha, a já si říkala kde jsou
@Kacatko Už jsem kabel vystopovala... má ho taťka v práci :D Slíbil, že se ho pokusí přinést :D
To je škoda, bylo to super, vydržely jsme do půlnoci a děsně jsme se nachechtaly. Ale určitě to zopakujeme. A jak je malýmu, už je to OK?

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40