banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Sportem k otěhotnění - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Holky,já celý létou válela nohejbal.Nikdy jsem ho před tím nehrála a nic.Je fakt,že jsem měla čerstvě vyndaný tělísko,tak to chce ještě čas.Ale jak dlouho,že?Každá když se na něco upneme,chceme to hned tedNebo asponˇjá ju.Holky,měla jsem měsíčky 21.9.tak bych měla mít ovulaci.Ale to platí jen jeden den?Nebo jak je to?Jsem trdlo.
Ahoj dle knížek a BoL je to cca 24 hod., pozná se to dle zvýšené teploty, světlého výtoku a je to kolem 14 dne od začátku ms. Mě to teda zatím moc nevychází, ale jednou to určitě vyjde, držím palce
Ahoj, předně děkuji za gratulaci. Naprosto chápu tvůj pocit, že když si něco umaneš, tak to chceš hned, v tomhle jsem úplně stejná Myslím, že žádné triky na otěhotnění neexistují, příroda je mocnější. Jedna moje kamarádka se s manželem pokoušela 2 roky a nic a když se rozváděli (přesto spolu pořád spali), tak najednou čekali. Zkus mrknout na stránky http://www.futurebaby.estranky.cz/, je to docela zajímavé čtení. Držím palce
@aragosta Díky za tip,stránky jsou opravdu zajímavé.
@aragosta Díky za tip, o Jonášově metodě jsem už něco slyšela, tak to i zkusím, třeba to vyjde.....pa

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40