banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

společný dárek - diskuze

25 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
asi mám blbej nápad,ale nevím jak jinak to vyřešit.k vánocům koupím Lego,jenže když ho dostane Barča,tak jí ho Logicky bude brát i Róza.A Bára je taková,že řve že to je její a že jí to nepůjčí.Tak jsem si říkala,že kdyby jim to Lego dal čert,z toho má Bára respekt,že by to jako mohlo projít...bude jejich obou a přinesl ho čert,toho se Bára bojí a nedovolí si ho Rozárce nepůjčit.Koupím Duplo,s tím si můžou hrát obě,Báru to baví,něco už má a vážně si s tím vyhraje,Rozárka už taky začíná´.Je to hodně blbej nápad společný dárek?Sice se mi nechce dávat Lego od Mikuláše,ten by měl nosit jen sladkosti.Tak nevím.Mám strach to dát jen Báře protože budou boje že to je její a že jí to nepůjčí.Ach jo
Asi bych ve společném dárku neviděla problém :) steně, kdybys koupila dvě rozdílná lega, tak se budou taky hádat, že oná má lepší a ta druhá to a ono :D jinak naprostou souhlasím s takovým dárkem k Mikuldovi, taky jsem dostávala jednu velkou věc a jenom minimum sladkého :)
tak já teďka koupila knížku s tím, že je obou.....protože už mám taky dost toho věčného tahání a handrkování....a dokonce přemýšlím,že na vánoce bude jedna velká hromada děti a hotovo
zrovna resim neco podobneho, mame vyhlidnuty darek ale stoji cca 2tis. a na to abysme koupili jednomu darek za 2 a druhemu vymysleli neco podobneho (hlavne velkou krabici ;-) - uz vidim mateje jak pomeruje kdo ma vetsi krabici) na to fakt nemame... jako je to svym zpusobem blby, ale zase si myslim, ze kdyz to dostanou oba, tak aspon nebude o to takova rvacka a "mami to je moje on mi to bere". ale k mikulasi bych takhle drahy darek asi nedavala...
@chezzie já jsem to chtěla dát k mikuláši z toho důvodu,že z čerta má Bára fakt respekt a tam by si spíš nedovolila to Róze nepůjčit.Ale přehodnotila jsem to,dám to k vánocům,mikuláš nosí jen drobnosti.Já si třeba nepamatuju jestli jsem s bráchou dostala dárek napůl,ale on kluk a já holka,to je taky něco jinýho.
@markíla my jsme byly dve holky, ale taky si nepamatuju jestli jsme dostaly darek na pul... beru to tak, ze zatim jsou ve veku, ze dulezity je predevsim "darek - zabalena krabice pokud mozno co nejvetsi pod stromeckem" a takove to uvedomovani si souvislosti zatim neni..
koupila bych dvě stejné, aby se pak nehádaly o jedno zvíře či něco podobného :-D jinak Igouš taky všechno bere, tak než si začnou hrát, tak jim to rozdělím na dvě poloviny a každý mají svoji a běda jak se u toho doštěkají :-D ale Stázule je taková až moc hodná na něho, ona mu všechno dovolí
@Courtney Rozárka je zatím ve věku,že i kdybych to rozdělila na deset částí,tak prostě nepochopí co je její a co Báry,myslím tak kolem 2 roku že tohle začne chápat,nevím,nebo mám pomalé dítě
@markíla taky si myslím, že to chápe, Igor tak od roka věděl, navíc jsem to hlídala já, prostě nesměl zasáhnout do Stázikova jinak bylo zle, klidně jsem mu to vyrvala z pazur a vrátila Stázuli, aby se ona necítila odstrčeně :-)
@Courtney tak dobře,možná že chápe,ale rozhodně dobře hraje že nechápe
@markíla Ale chape..a dobreBte.beres jim ty hracky kdyz se hadaj?? U nas proste nedomluvite se.nebude to mit ani jedeen.kdyz se nenajde kompromis na trochu pujceni.lega jak srac.k..nikdy nevyuzije vse..a mura zas musi chapat ze to co potrebuje neni a ma jiny..kdyz se vztekne nema nic...nediskutuju
@amalie2011 problém je spíš v tom,že se Bára nechce dělit,tohle jí prostě nejsem schopná naučit.A nikdy taková nebyla,až teď poslední dobou.Doma je klid,holky si hrají každá sama,pak si Bára všimne že Roza má něco v ruce a vezme jí to,Róza si vezme něco jiného a Bára jí to hned vezme a takhle pořád dokola.Takže já neberu hračky oběma,ale vezmu to Báře a dám to zpátky Róze.Kdyby se praly,tak jasně že to vezmu objema,ale tady jde spíš o to,že cokoliv má nebo si vezme Róza tak jí to Bára hned vyrve z rukou.Bára třeba bloumá po hřišti nebo se klouže a pak si všimne že Róza jde na houpačku a v momentě jí Bára předběhne a vleze jí tam.
@amalie2011 mě to taky nezajíma a taky má Bára prostě smůlu,ale nastartují se tím ty její hysteráky,ale jinak se to řesšit nedá.Vyrve jí hračku z ruky?vrátím to zpátky Róze a začne řev a takhle pořád dokola

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40