banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

socialka, vyzivne, navstevy - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, v pondeli nebo utery budu posilat na soud navrh o peci male pred a po rozvodu a take vyzivneho. Doufam, ze to budu mit dobre sepsano. Chtela jsem se zeptat, jak mate dohodnute navstevy otce s ditetem. My to ted mame tak, ze si ji bere kazdy vikend v so a nedeli ji v 16h priveze.Pani na socialce mi rekla, ze se ted hodne dela tohle : po-ct bych mela malou ja. Ve ct by si ji exmanzel vyzvedl ze skolky a mel ji cely pa,so,ne a v pondeli rano by ji odved do skolky. Tak to muzem treba stridat po mesici, abych si ji i ja uzila o vikendu a nekam s ni zasla. Nevim jak to mam teda resit a hlavne co na to ex, zatim mu pocho vyhovujou ty so a nedele.Diky moc za tipy.
nevím jestli ti to pomůže, ale napíšu jak to máme my. Malou si bývalý bere co 14-dní na víkendy + jednou týdně odpoledne ji navštíví buď u nás, nebo ji vezme ven a tak, abych si já mohla jít v klidu zacvičit nebo nakoupit na víkend si ji bere buď v pátek nebo v sobotu a vrací v neděli nebo v pondělí, záleží podle toho jaké má směny, vždycky se na tom nějak dohodneme...Je to všechno na Vaší domluvě a ty buď hlavně ráda, že se o malou zajímá a chce si ji brát a starat se, i když třeba za pomoci tchýně to že si užívá pátky docela chápu, už jsem pár měsíců po tom, co od nás přítel odešel a já si těch volných víkendů taky užívám až to pěkné není...přeci jenom jsem předtím několik let seděla doma
S návštěvama jednoduchá rada. Když budete jednotní že si to přejete oba jak ty píšeš v žádosti soud potvrdí jen dohodu rodičů a není důvod do toho zasahovat a tak je to se vším když se domluvíte a u soudu bude klid není důvod to měnit. To o čem ty píšeš je rádoby střídavka, má to kamarádka a je z toho nešťastná.
@Ady.S Ja vim, ze kdyz se domluvime, tak to jen soud podepise a nejak se to vic neresi. Jak na vyzivnem, tak s navstevama atd. Jen to musime potvrdit ze pul roku jsme od sebe. Coz se da zamluvit, pokud se na tom dohodnem. Jinak bude rozvod az za ten pul rok. Zatim to tak mame ty so a ne, ale docela mi vadi, ze on si v patek uziva, prijede si v sobotu s tchyni, ktera ridi auto, nekdy prijela i sama pro malou, pac David byl jeste pod vlivem z patecniho mecheche! Coz mi vadilo, takze uz jezdi s ni. Jenze ja si chci taky malou uzit a nebo si chci v patek vecer zajit nekam sednout, v sobotu se to tu moc nechodi. Nevim jak to dohodnout. On si ji nebere ani kdyz je nemocna, proste ji ma naservirovanou. A jelikoz bydli u tchyne, tak se stara tchyne se vsim! Ma vse naservirovano pod nos!
@piggsi Zkus si sním promluvit o těch pátkách a domluvit se na kompromisu, protože takhle ty až budeš v práci nebudeš mít s malou volný čas pro sebe. U soudu se snaž aby bylo zapsané že si má dítě vyzvedávat on osobně,samotná tchýně má pak smůlu.
@Ady.S No zkusim se s nim nejak dohodnout. On ji chce prave kazdy vikend videt, a hlavne si ji brat. Ze zacatku chtel i po a ct za ni zajit. Aby si ji bral co 14 dnu o tom nechce ani slyset. Nevim no, jak to vymyslet.Jo a nevis jak na to vyzivne pro manzelku? Mam to napsat na tu zadost, kdyz budu posilat na soud o tom vyzivnem a styku s ditetem? Prvni se pocho domluvim s nim, ale jestli se to tam pise k tomu.
@piggsi O tom jsem ti psala už víš. Vše co se týká dítete jde k jednomu soudci a je to zadarmo. Vše co se týká tebe-rozvod, majetek, výživné na tebe jde k jinému soudu a platí se za podání žádosti.S těma návštěvama je to na vás, když se budete dohadovat dá soud ty 3 a 4 dny u druhého. Právě kvůli tomu že otec jeví zájem. Soud by mohl ale slyšet na to že i ty máš právo jet na výlet s dcerou o víkendu, kor když ti za chvíli končí rodičák.Rozhodně bych nehlásala že se chceš jít bavit v pátek, ale že chcete navštívit pracující rodinu, udělat si výlet apod.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40