banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Smog - diskuze

17 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
To je zase smrad venku :-( Holky z Prahy a spol. (kde je to podobne): chodite v tom ven s detmi?
Mě se to nezdá nějak akutní,nebo už jsem tak otupělá asi...až se vyspí tak určo ven půjdem,jen na špacír,žádné velké toulání.Ráno jsme byly nakoupit a zdálo se mi to v poho a to bydlím ve Vysočanech
@markíla Praha 4 smrdi tak, jakoby se palil asfalt s plasty. Vyprala jsem veci na ven, nikam se nejde :-) Snad prezijem vsichni ve zdravi do vecera :-)
@Terča80 a nepálí ti to tam někdo za rohem?Praha 9 v poho,teda v rámci možností,ale žádný extrém.
@markíla Nene :o) jen tu rejdí fukary na listí
Chodime, i kdyz na kratsi dobu, doma bych se z nej po nekolika dnech zblaznila :)
U nás takhle bylo ve středu.Nejdřív jsem uvažovala,jestli jít,ale pak jsme šly a dýchalo se dobře.
dnes to ještě jde, aspoň tady na severu. takže půjdeme. až se to zahustí ještě víc, tak to omezíme. ale většinou aspoň na půl hodiny jdeme. celý den doma zůstáváme jen v krajní nouzi
hm, u nas to asi neni:D ted sme dosli z venku:D
moc ne, chodi dopo se školkou, pak jsme spíš doma, zveme si návštěvy nabo chodíme my k někomu a hrajeme hodně hry:)
jen jsme sli dneska do kramu a zpatky..je inverze desiva
no včera když jsme po 3 h vyšli tak jsem taky cítila, dopo to bylo v pohodě, ale jsme okraj Prahy, tak mně to ještě nepřijde tak hrozný......no minulou zimu to bylo určitě horší
U nás už je líp.Ted to bylo asi nejhorší co to kdy bylo.Fakt hnus.Děti chodili tam kde museli.Být to dýl,tak je ani do té školy nepošlu.Naštěstí to přešlo.Oni jsou doma v klidu-taky jsou malý IT-stačí jim počítač.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40