banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Slon je úžasnej a vypadá to celý jako bezvadná zábava.Vím, ž... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Slon je úžasnej a vypadá to celý jako bezvadná zábava.Vím, že je to tam v cizí zemi těžký,ale stejně , jak nám Jani sázíš pod nos takovéhle fotky, tak to vypadá bezvadně,alespoň pro mě,pro ty děti tam máte fakt krásný zážitky.
Veru, mas pravdu,ze moznosti pro vyziti deti jsou tady krasne.Jeste lepsi to bude az budu moct pouzivat auto,to se podivame s Violkou jeste vic. Toto mesto je navic proste nabite rodinamy s detmi,tak topodle toho nastesti vypada

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40