banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Sice ne slovní perla ale... - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Nevím přesně kam s tím, tak to dám sem. Učím syna na nočník a včera jsem ho posadila, on za chvilku vstal, tak jsem ho nechala bez plíny. Za chvilku se dívám, on si hraje v dřepu u autíček a pod ním hovínko. Tak jsem se ho zeptala co to jako má být, a kam se dělá \"ee\". On bez řečí vstal a donesl nočník a už se měl k tomu, že tam to hovínku předná, že patří tam.... No snad časem pochopí, že se kaká přímo do nočníku a ne vedle

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
19 hlasů

69 %
51 hlasů

5 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici