banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

sexy veta?? - diskuze

28 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Jaka je vase posledni veta, ktera predchazi milovani nebo pokusu o milovani?U nas, od te doby, co Viola uz odpoledne nespi a my jsme o vikendu odpocati..ta veta zni: \"tak co, chces Violce pustit neco v televizi?!\"Diego nebo Little Ensteins jsou nejlepsi ( to je stoprocentnich 24 minut Viola prikovana v obyvaku)
můžu k tobě ????
jo a veta co u nas predchazi sexu je bezne ..nezavreme dvere??? a jdeme vyhodit psa z postele a rychle zavirat
neni to zrovna publikovatelne
Jéjda bylo jich dost.Třeba máš drobné,pošlem děti do cukrárny.Fakt jsme posílali Gabku s malím Honzou do cukrárny.Jenže cukrárnu zavřeli.Pak Martin použival větu-děti spí a ty nic neřekneš.Ted používame větu-ja te Gábině už ten net vypnu,at už chrápe.(ona je celé noci na netu na telefonu.Jinak na male zabíra počítač.Jednou jsme jim takhle utekli a volala tchýně a děti bušili na dveře do ložnice-mamí telefon.
@Honafa hihihicukrarna se mi libi! Prave je zajimave jak se ty vety podle prostredi a veku deti meni.Chtelo by si to zapisovat
Nase veta..Tak co privitas prskajiciho skritka
Co se narodila Karolínka,tak když je to přes den - \"Karolínka spí\" a koukneme na sebe a většinou je to jasnéVečer žádnou větu nepoužíváme,ale to jsem většinou úplně mrtvá
@veverka77 presne! Dite spi a hned clovek zacne premyslet co a jak
Tak my přes den nemáme šanci a když děti spí, tak netřeba slov.... :)))
@nadule1 Hehe - no tak to chapu.Ale treba jdete do obyvaku ne?! ;)
@janney Ani ne... proč? Děti spí ve svejch postýlkách a jak zabitý.... těm je to jedno ;) Neříkám, že obejvák je úplně mimo hru, ale není to tak, že si lehneme do postele, dostaneme chuť a vyskočíme a běžíme do jiný místnosti... to fakt ne. :)
@nadule1 ne tak to jsem si asi odvodila od te korzeotve sceny

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40