banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Screening 1. trimestr - diskuze

12 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky všem holkám.Holky byla jsem teďka v pátek na kontrole a jsme úplně v pořádku jsme v 11. týdnu teďka, v pátek nás čeká odběr krve a potom za týden Screening. Máte s tím holky nějaké zkušenosti, jak to dlouho trvá, co Vám tam vše poví a dá se také určitě pohlaví miminka už? A nebyla jste některá na tom vyšetření ve Zlíně?? Moc Vám všem děkuji a krásné těhulkování. Lenka
ahoj,ja jsem ve Zline byla,jsou tam moc hodni a celkove je to tam moc prijemne.Odeberou ti krev a pak delaji ultrazvuk.Je to rychlovka.Kdyby si chtela 3D fotku,tak musis rict dopredu,ale pry je 3decko hezci az v tom 2O.tydnu :) kdy je miminko uz soumernejsi.Pohlavi by ti uz mohli rict,ale zalezi na miminku jak je natocene,nas prdik nechtel roztahnout nozicky,tak cekam na 20.tyden kdy tam pojedeme znovu.
@Kamily Ahoj, moc děkuji za odpověď. ještě jsem se chtěla zeptat, kde jsi na tom ve Zlíně byla? Ono jsou tady 3. místa kde to dělají právě, víš? A Ty jsi na tom byla teďka někdy? Výsledky Ti řeknou hnedka, jestli je to v pořádku nebo ne? Nebo se ještě nějak musí čekat? Já se toho celkem bojím, aby všechno bylo v pořádku právě, víš?A Ty jsi ze Zlína přímo?
@Leny25 ahojky, ja jsem na tom byla pred mesicem,ve 12 tydnu,ted jsem v 16tem v Prediku,to je na poliklinice ve Zline.Jinak jsem z Hradiste:)Predpokladam ze ty jsi ze Zlina?Nemusis se bat,vysledek ultrazvuku ti reknou hned,a na krev se musi volat.Ale jak uvidis maleho na ultrazvuku a doktorka ti rekne ze je vse ok,tak si na krev ani nevzpomenes;) Ale mas pravdu,taky sem se bala,tak sem rada ze to mam za sebou a tobe drzim pesti at ti to dopadne dobre;)
@Kamily Tak já jdu taky do Predika na polikliniku právě, jdu tam 22.4. teďka jsem v 11. týdnu, víš? tak snad to bude všechno v pořádku, jinak teďka bydlím s přítelem ve Zlíně, ale budeme se stěhovat asi za 2-3 měsíce do Ludkovic, to je asi 15 km od Zlína, to možná znáš je to blízko Luhačovic. Tak snad to bude všechno v pořádku:). Já jsem ráda, že se mi ozval někdo, kdo bydlí blízko Zlína. Já tady žádné maminky neznám, tak je to celkem na houby. A Ty čekáš první miminko? Lenka
@Leny25 Leni ja sem ted mela nejak malo casu tak sem se na icq nedostala:) o vikendu jsem vetsinou pryc,a pres tyden jsem pripojena bud k veceru,nebo dopo:)snad se tam vychytame
@Kamily Tak snad se tam Kami někdy potkáme na tom iCQ:), kdy tam tak býváš? protože jsem připojená skoro celý víkend a nikdy jsem Tě tady nezastihla
@Leny25 ok Leni, mam te na ICQ :)
@Kamily Ahoj Kami, to máš pravdu, že tady moc maminek ze Zlína a okolí není samá Praha, tak jsem ráda, že jsem poznala alespoň Tebe, klidně Ti dám iCQ a můžeme třeba popovídat tam, to bude lepší. 314-207-750,my čekáme s přítelem taky první miminko. Dneska jsem prožila úplně strašnou noc, vůbec jsem nespala a měla jsem strašné střevní bolesti, úplně všechno, bolest bříška, zvracení atd., tak jsem hnedka ráno šla k doktorovi a on, že mám jen nějaká podrážděná střeva, že mám ležet a pít jen čaj a colu a bude mi prý lépe, teďka je to lepší, ale pořád mi není nic moc vůbec. ALe chytal mi na bříško, a mělo by to být v pořádku, strašně jsem se toho zalekla. Jojo stěhujeme se dobáčku k přítelových rodičům, tak snad to bude v pohodě, budeme tam mít celé patro jen pro sebe, tak to budeme mít lepší, než tady v bytě. Tak já jdu zase lehnout a budu ráda, když si zase napíšeme. Měj se hezky Kami, papa Lenka
@Leny25 Ahoj Leni,jj cekam prvni mimco,ty jsi na tom jak? taky to sleduju ze je tu prevaha z Prahy,kolem Zlina skoro nikdo:)Stehujete se na baracek?Luhacovice znam,jezdime tam na vylety se projit.Ani mi nemluv,ja v Hradisti taky moc lidi neznam,pristehovali jsme se s pritelem minuly rok.Tak 22. na tebe budu myslet,ale opravdu se neboj.Ja jedu do Predika 12.kvetna tak snad nam uz reknou jestli to bude holka nebo kluk.Nemuzu se dockat. Kamila
@verunka44 ahojky, tady ve Zlíně se platí 1400 Kč nějak za to, ale je to fakt pokaždé jinak, tak uvidíš, ale to by Ti měli u doktora říct:)
@verunka44 Já osobně jsem nic neplatila, ale spousta těhulek tu psaly, že platily
@Leny25 Holky,můžu se zeptat,jestli jste za ten screening v 1.trimestru něco platili? já na něj jdu příští měsíc...

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40