banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ryor - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Používáte někdo tuto kosmetiku?Jste spokojené?
občas měnim značku prý se to má, od ryoru už jsem měla krém na citlivou pleť s amarantem a docela dobrý
@zdeni právě už dlouho používám Alcinku a tedka jsem poznala tuto a cenou mi příjemně překvapila..takže tady neplatí levněkší,horší....půjdu do ní,díky za zkušenosti holky.
Používám a je bezva - kvalitou i cenou
ano, používala jsem odličovací lméko a tonikum, ale těd mají novinku - dvojfásový odličovač a ten je teda super. Takže jsem vyměnila. Cena ok.Ještě je dobrá AB kosmetika
Kdysi jsem používala vodu na čištění pleti a krém a taky jsem byla moc spokojená.
Simčo,mám krém a jsem spokojená.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

21 %
11 hlasů

74 %
39 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 53 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici