banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Romantické rande - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Pamatujete si na nějaké?Jsem taková romatická jak čtu níže o těch tanečních.Na učnáku jsme měli družbu s horníkama z Havířová.Naše mistrová byla manželka jejich mistra.A měli jsme vánoční večírek v takové chajdě na konci světa.Pár nás mistrová vybrala at chystáme od rána chlebíčky a občerstvení a on zas vybral pár starších třetáku at chystají muziku.Tím pádem nás tam bylo zatím asi 5 dvojic.A mohli jsme se lépe poznat.S jedním jsem se poznala,ale bohužel ani nevím jeho jméno,to nebylo duležité.A jak pak už potom večer byl ten večírek a bylo nás tam plno asi 50.Tak mě ten bezejmenný pozval na procházku na přehradu.Já v silonkách,venku tma jak v prdeli,stejně tak zima.Jen nad námi hvězdné nebe.A právě to mojeho hvězdáře nejvíc zajímalo.Šel a vykládal mi o každé hvězdičce.Drželi jsme se za ruce a dodnes vzpomínam na jeho teplou dlan.Až jsme za hooooooodně dlouho došli na těrlickou přehradu.Tak jsme se podívali na zmzlou vodu a šli zpátky.To už mě nezajímali ani hvězdy,ani on,byla jsem zmzlá jak rampouch.Když jsme se blížili k chajdě,tam už byli policajti a všichni nasraní.Byli jsme pryč 4 hodiny a mistrová myslela,že mě hvězdář asi zamordoval.Nebo někde znásilnuje.Kéž by,všecko by bylo lepší než ten nezájem.V chajdě se semnou nikdo nebavil,byli naštvaní,že jsem jim zničila večírek a měli mě za děvku.Jeho naopak za borce.Nikdo nám nevěřil,že nic nebylo a že jsme se opravdu jen procházeli.Ted zpětně jsem na to docela pyšná.Byla to krásná romantická procházka pod hvězdami.
Jee, tak já mám romatických vzpomínek víc! Ve spojitosti s hvězdama a noční oblohou - jeden můj osudový, když byl v maturitním ročníku a já o dva níž na osmiletým gymplu, se zaručil za asi kvintu, kvartu nebo co to bylo. Chtěli slavit na hájence něčí narozky a nikomu tam nebylo 18. Osudový se překvapivě objevil u nás doma. Já si ten den chtěla udělat dívčí poklidný večer a už v šest jsem byla v noční košilce a chystala se válet v posteli, v časopisech a užívat si prvních letních dní. Byla jsem v šoku, hodila jsem na sebe nějaký ohoz a vzala si jen lehký svetřík, vůbec jsem nepočítala, že bych tam byla nějak dlouho, natož do rána. Sousedovic kluk slíbil, že mě doprovodí domů, abych pak nešla sama (je to od nás docela kus a taky samotou a polem). Jo, ještě musím dodat, že jsem byla zadaná, ale kvůli osudovému to začínalo mít dost trhliny. Osudový to tušil, že ano. Proto asi taky pro mě dojel. Telefon jsem nechala v tom spěchu doma a bylo to i trochu schválně, Vám to teď říct můžu, ale měla jsem pocit, že ten tehdejší přítel bude asi víc v klidu, když uprostřed našeho SMShovoru přestanu reagovat (Mohl se zbláznit a ráno jsem našla moc nepřijatých hovorů)No, tak na chatě-hájence se to pěkně rozjelo. Já nikdy moc nepila, ale jakmile se opíjeli všichni kolem, tak jsem si taky něco dala a stačilo málo a už jsme po sobě s osudovým mrkali, ale nemohli jsme se vzdálit, protože za tu chatu ručil, div ne životem..No, domů jsem samozřejmě hned tak nešla. Někdo mi tam půjčil mobil, tak jsem mamce napsala a dobrý. Že tam budu spát. Asi ve dvě ráno jsem ležela s hlavou na břiše osudovému a koukala na hvězdy. Doteď si pamatuju, jak nám tam všichni ti kvartáni zacláněli. Tu noc nic nebylo. Maximálně jsme se sebe tak dotkli konečky prstů. Ráno jsme uklidili a on mě odvezl domů. Doteď cítím to, jak jsme si pluli v očích a ani jeden jsme nebyli schopní se k tomu druhému přiblížit a políbit.Nenaplněný lásky jsou asi ty nejkrásnějšíŠok po asi dvou třech dnech ve školní jídelně. Ale tušila jsem to, to bych zase lhala, že ne. Vysvětlím níže. Seděla jsem na obědě s kámoškou a přisedli si dva docela v pohodě kvartáni a nějak jeden z nich začal něco o té párty a že se tam osudový vyspal s jednou jejich spolužačkou, ale že toho měl teda dost vypito a rozhodně na to asi není pyšný. V tu chvíli ho zabrzdil ten druhý, který si byl vědom toho, že na tu chatu přijel osudový se mnou a ráno se mnou i odjel..A proč jsem to tušila? Osudový mě ráno táhnul hrozně podivně z té chaty, nechtěl v jednu chvíli abych se vůbec přiblížila k té holce, s kterou se vyspal. Podle mě nechtěl, aby měla nějaký kecy a tím pádem mi tím ublížila. Dobře totiž věděl, že se můj vztah rozpadá především kvůli tomu co cítím k němu.. Tolik má středoškolská romantika, ale s Osudovým Petrem mám takových story ještě pár, ale v žádné už nejsou hvězdy
jo mela ale ne s mojim..nebo s nim taky,ale az zase taaakove to nebylo.i kdyz to tenkrat bylo jen vodeni za rucicku
mela jsem,celou noc jsme chodili po praze,povidali si,nadherny vecer...nikdy z toho nic nebylo,ale je to mily pritel,vzpominky na nej zahreji na dusi,je krasne zant nekoho takoveho
neznám, v životě jsem nikdy žádné romantické neměla. Bývalí partneři na romantiku nebyli a ten můj současný mi říká, že si se mnou romantiku odbyl v minulém životě a tudíž má nárok na poklidné soužití. Naštěstí pro něj jeho ostatní klady tisícinásobně vyvažují absenci romantiky. Stejně, když se o ni pokusí, skončí to bud fiaskem, anebo trapasem.
dobrá historka
dobrá historka... Tos mi připomněla jednu mojí story, i když to žádné romantické rande nebylo. Bylo to na táboře, to mi bylo tak 12 let a jeden večer se tam pořádala Miss. No jasně, že jsem soutěžila :D a jako volnej program mě jeden kamarád přemluvil, at s ním tancuji. Vybral tanec z Hříšného tance a pořád to chtěl zkoušet, aby to bylo dokonalé. A tak mě večer vytáh kus od společnosti a trénovali jsme (ve vší slušnosti) a vyhmátli nás a taky si mysleli kdoví co. Po letech jsem zjistila, že ten kluk je homosexuál. Čili to vysvětlilo jeho oddanost tanci a nezájem o mě :DDD

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40