banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Příkrmy rozhodně ANO - diskuze

16 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojda holky, tak jak jsem psala, tak jsem i udělala. Prcek už dvakrát dostal kašičku místo mlíčka večer. A musím říct, že spinkání se okamžitě upravilo - teď spí od osmy do šesti a hlavně vypadá naprosto spokojeně. I přes den je klidnější!!!Jak jsem i zjistila, ani \"velká potřeba\" mu nedělá problém a prdíky jsou naprosto v pohodě. Takže todle je asik cesta pro nás :o)Díky moc za rady a podporu :o)
U nás už to taky vypadá,že zkusim kaši,sice se ještě kojíme,ale už ze dva týdny se budí 3x za noc,a padám na hubu.Jinač šťávičky dáváme už asi tři týdny,šmakuje mu všechno :)
no paráda, hezky se vám vyřešilo několik trápení
Lucko, to je dobře
Ahoj. Moc se mi ulevilo, že jiné maminky řeší podobné problémy. Moje Andulka je kojená a včera jí bylo 5 měsíců. Asi před třemi týdny jsme začaly mít uplně stejné příznaky jako Buik popisovala v předchozím příspěvku o příkrmech. Buzení v noci, natahovala se po čemkoliv co jedl někdo jiný atd. Všude mi říkali,že plně kojené děti nepotřebují příkrmy do 6 měsíců. Nějakou dobu jsem to vydržela, ale asi před týdnem mě zlomilo to několikanásobné vstávání v noci. V poledne jsem přidala brambůrek s odstříkaným mlíčkem, večer kašičku a jako pohotovost když přijde hlad v mezidobí kousek rozmačkaného banánku. K tomu všemu dál normálně kojím. Mimi je naprosto spokojené. Kdyby mohla najedla by se sama :-) Nejvíc jí baví, když mi může \"pomáhat\" dávat lžíci do pusy. Dlabe jako starej žrout. A já se od porodu poprvé VYSPALA!
Bezva, že je klid
Já pořád opakuju slova mojí mamky: Ty jsi maminka a hlavně ty své dítě znáš a víš, co je pro něj dobré.
@Meridene
supr
Každý je jiný, Ondra dostal kaši až v půl roce a spaní se i tak neurovnalo
@Ady.S Já budu jen doufat, aby mu to tak zůstalo :oD.
Každé dítko je prostě jiné a ani doktorka není schopná kolikrát odhadnout co je pro něj lepší.Nejde vše brát podle tabulek,někdy je lepší řídit se vlastním rozumem.Jsem ráda,že ti to pomohlo,možná i ostatní příkrmy bude prcek vyžadovat dřív než by měl.
@Val.J35 Vůbec bych se nedivila :o). Všechno, co už dostal ochutnat mu moc jelo - teda až na meloun :oD. Ale borůvky může jak české, tak ty velké (nevím, dánské??), jahůdky, banán, brambor, jablíčko, broskev, nektarinka ... a co se šťávičky z ovoce týče, tak miluje jablíčkovou a pomerančovou, ale mrkvová mu moc nejede. Teda jeda, ale musím do ní přidat citron. Jediné, co mě fakt štve, je to, že mrkvičková šťáva barví :o( .. nevíš, čím by se to dalo vyprat??!!!

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

78 %
35 hlasů

4 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 45 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici