banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Příkrmy rozhodně ANO - diskuze

16 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojda holky, tak jak jsem psala, tak jsem i udělala. Prcek už dvakrát dostal kašičku místo mlíčka večer. A musím říct, že spinkání se okamžitě upravilo - teď spí od osmy do šesti a hlavně vypadá naprosto spokojeně. I přes den je klidnější!!!Jak jsem i zjistila, ani \"velká potřeba\" mu nedělá problém a prdíky jsou naprosto v pohodě. Takže todle je asik cesta pro nás :o)Díky moc za rady a podporu :o)
U nás už to taky vypadá,že zkusim kaši,sice se ještě kojíme,ale už ze dva týdny se budí 3x za noc,a padám na hubu.Jinač šťávičky dáváme už asi tři týdny,šmakuje mu všechno :)
no paráda, hezky se vám vyřešilo několik trápení
Lucko, to je dobře
Ahoj. Moc se mi ulevilo, že jiné maminky řeší podobné problémy. Moje Andulka je kojená a včera jí bylo 5 měsíců. Asi před třemi týdny jsme začaly mít uplně stejné příznaky jako Buik popisovala v předchozím příspěvku o příkrmech. Buzení v noci, natahovala se po čemkoliv co jedl někdo jiný atd. Všude mi říkali,že plně kojené děti nepotřebují příkrmy do 6 měsíců. Nějakou dobu jsem to vydržela, ale asi před týdnem mě zlomilo to několikanásobné vstávání v noci. V poledne jsem přidala brambůrek s odstříkaným mlíčkem, večer kašičku a jako pohotovost když přijde hlad v mezidobí kousek rozmačkaného banánku. K tomu všemu dál normálně kojím. Mimi je naprosto spokojené. Kdyby mohla najedla by se sama :-) Nejvíc jí baví, když mi může \"pomáhat\" dávat lžíci do pusy. Dlabe jako starej žrout. A já se od porodu poprvé VYSPALA!
Bezva, že je klid
Já pořád opakuju slova mojí mamky: Ty jsi maminka a hlavně ty své dítě znáš a víš, co je pro něj dobré.
@Meridene
supr
Každý je jiný, Ondra dostal kaši až v půl roce a spaní se i tak neurovnalo
@Ady.S Já budu jen doufat, aby mu to tak zůstalo :oD.
Každé dítko je prostě jiné a ani doktorka není schopná kolikrát odhadnout co je pro něj lepší.Nejde vše brát podle tabulek,někdy je lepší řídit se vlastním rozumem.Jsem ráda,že ti to pomohlo,možná i ostatní příkrmy bude prcek vyžadovat dřív než by měl.
@Val.J35 Vůbec bych se nedivila :o). Všechno, co už dostal ochutnat mu moc jelo - teda až na meloun :oD. Ale borůvky může jak české, tak ty velké (nevím, dánské??), jahůdky, banán, brambor, jablíčko, broskev, nektarinka ... a co se šťávičky z ovoce týče, tak miluje jablíčkovou a pomerančovou, ale mrkvová mu moc nejede. Teda jeda, ale musím do ní přidat citron. Jediné, co mě fakt štve, je to, že mrkvičková šťáva barví :o( .. nevíš, čím by se to dalo vyprat??!!!
@Buik Na skvrny od mrkve používám vanish, zatím funguje. Jsem ráda, že příkrmy zabraly
@Buik nejvíc na skvrny po zelenině (mrkvi, brokolici atd.) mi pomohl Ariel Professional sprej (pozor, NE GEL!). Když jsem měla něco, co nešlo vyprat, stačilo to postříkat, nechat tak 10 minut působit, hodit do pračky k ostatnímu prádlu a i na 40° to normálně pustilo. Odolnější skvrny třeba až napodruhé, ale prostě nedám na to dopustit. Teď jsem si koupila podobný sprej z DM, protože stojí dvakrát míň a já chtěla zkusit, co to udělá a.... neudělalo to nic :) Ani obyčejné bahýnko to nevypralo. Takže za mě Ariel
@Buik No já už si moc nepamatuju čím vším jsem likvidovala různé fleky.Něco šlo Vanishem,něco Savem perex a některé odolali naprosto všemu.Fakt je,že ta mrkev je snad nejvíc odolná.
Dobres udelala.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40