banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

přeji všem pěkné ráno a hezký den. mě čeká dnes už pracovní,... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
přeji všem pěkné ráno a hezký den. mě čeká dnes už pracovní, takže klasika - za chvilku vzbudit Eli a honem k babi a dědovi a směr práce, doufám, že nebude žádné rušno a dostanu se domů v pohodě brzy brzičko ke své berušce.a navečer mimo krmení dravé zvěře na dvorku pokračování v tom mém šíleném úklidu, ale už se to trochu rýsuje. a přísahám, že do vánoc už na podobné věci nesáhnu. letos žádný předvánoční gruntování nebude tak prima den, holky.
Pohodový den
hezky den
Předvánoční gruntování jsem ani nezavedla. Pěkný den.
Pavlínko, hezký den
Hezký den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
6 hlasů

76 %
26 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 34 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40