banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Předmenstruační chutě - diskuze

18 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
u mě teda mnohem horší,než těhotenské.Začne to tím,že týden před a během menstruace mám až chorobnou potřebu jíst maso (pokud možno hovězí)dokud ho nemám tajk ať sním cokoliv,pořád mám divnej pocit hladu a strašnou chuť na maso.A krom toho mě celé dny měě honí mlsná (ale ty kombinace..)Třeba dneska:Snědla jsem linecký máčený v čokošce,pořád málo sladký-takže jsem si dala tiramisu..na to vypila celej lák z okurek a snědla 10 deka lovečáku a zapila to kakaem...a tohle mám každej měsícA co vy??
Já neměla, myslím, nikdy chutě ani před menstruací ani během, no, možná někdy na něco sladkého, ale teda Tvoje kombinace mi udělaly s obličejem tohle - a trochu zvedly žaludek. Neměla jsem ani těhotenské chutě, spíš naopak. Neměla jsem podivné chutě na žádné divoké kombinace a za celou dobu jsem neměla chuť ani na čokoládu, furt jsem baštila hrozně zdravě a bez zeleniny nebo ovoce by mi bylo zle.
@SaraK Já měla během těhu několik měsíců denně pstruha....byla jsem jak šílená,chudák manžel v půl desáté objížděl Brno a sháněl chlazenýho pstruha,protože jsem na něho měla takovou chuť,že jsem nemohla spáta měla jsem to u obou kluků
zatím jsem nic takového nepozorovala
hmm, tak já nemám nijak divoký chutě, dokonce ani ne zvláštní chuť na maso, ale že to přijde se poznámp odle toho, že jsem pažravá..já su pažravá i normálně, ale před ms mnohem víc
No fujJa mam slaby zaudek, to bych asi vyhodilaJa teda chute nemam. Ale takovou predmensruacni unavu. Mam pocit, ze jsem uplne vycucla.
Tak to maso mně přijde přirozené - náhrada krevní ztráty .-), ty cukry věrohodně zdůvodnit nedokážu
jéééé, já taky!!!nad mýma kombinacema pochutin v tomhle období manžel jen kroutí hlavou a je mu to jasný...vždycky říká:\"nojo, mamina nám žere jak těhotná, je nervozní a je na nás hnusná, tak to je zas menzes na obzoru!\"v těhotenství jsem žádné chutě tedy neměla, spíš nechutě sníst cokoli..
já mám pokaždé před menstr.neodolatelnou chuť na podmáslí a rohlík se šunkou.Nechápu to ale je to vždy. Když jsem byla ,,nepodařeně,, těhotná,ukrutně mi smrdělo maso a to jsem teda velkej milovník masa. Dodnes si myslím že jsem možná čekala kluka
@lucie73 tak tohle jsem měla u Renatky, prvni 3 měsíce jsem nemohla maso ani cítit. I vaření pro mě bylo utrpení
@lucie73 možná to tak Luci fakt bylo ... já když jsem čekala Adámka, tak jsem měla pár týdnů až měsíců období, kdy jsem jedla všechno bez masa ... maso jsem nemohla ani vidět ....
No vidíš,já taky už tak týden před MS mám chutě,já je teda krotím,ale ten pocit,že bych jedla i cukr to je děs.
Já měla chutě jen s Danielkou.Asi jsem byla v minulém životě králík(nebo zajíc),protože jsem jedlajen ovoce,zeleninu a sýry.Teď žádné chutě nemám.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40