banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Porod do vody? Skvělý zážitek - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
doporučuji!!!
Jsem sice prvorodička, takže srovnávat nemůžu, ale zážitek, který ve mě zůstává, se dá shrnout slovy, nádherný, hluboký, obohacující.
Náš malý zajíček Šimonek se v Krnově narodil 25.11.2008. I když žiji v Ostravě, rozhodla jsem se pro tuto porodnici na doporučení své duly Zuzky, která má s touto porodnicí jen ty nejlepší zkušenosti. Věděla jsem, co chci. Přirozený porod s co nejmenšími zásahy do jeho průběhu a milými a příjemnými lidmi okolo sebe, kteří budou naslouchat mým přáním. A toho se mi v Krnově dostalo plnými hrstmi.
Během celého svého pobytu jsem se setkávala jen s úsměvem a vstřícností, a to i přes to, že ten týden, kdy jsem rodila, se v Krnově narodilo opravdu hodně dětí. Za to všem, lékařům, sestřičkám, i dalšímu personálu, patří můj nejhlubší obdiv.
A vlastní porod? Proběhl sice trošku překotně, málem jsme nestihli napustit vanu, jak malý rychle spěchal na svět, ale bylo to něco nepopsatelně nádherného. Rodila mě PA Věrka Hrazdilová, velice sympatická osůbka, které tímto moc a moc děkuji. Nad ní, doslova,protože stál nad vanou, a na nás dohlížel pan primář Mudr.Vančo, který se mi věnoval i ve třetí době porodní. I jemu patří velký dík.
Ale nejen těmto dvěma lidem, ale všem, kteří o nás se Šimonkem pečovali, bych chtěla ještě jednou poděkovat. Jste super!!!
A závěrem malý vzkaz pro mamči: jeďte rodit do Krnova. Jsou tam skvělí lidé a profíci v jedné osobě, příjemné a rodinné prostředí. A pro ty, které mají teplé koupele....určitě běžte rodit do vody!!!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40