banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Poradna 36+0 - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Holky ve čt jsem byla v poradně a vše je ok. Malá je pořád hlavičkou, přibrala jsem za 14 dní necelý půl kilo, takže už toho asi moc nepřiberu..... Ještě půjdu ke svojí gyndařce 2x a pak do porodky už. No jem na to zvědavá. Říkal, že bychom mohli porodit přirozeně, pokud nebude mimčo větší než 3500g, páč první berušku mám sekcí a ještě nemám zrovna nejširší pánev. No uvidíme. V noci mě chytily první poslíčky a tak už radši balím do porodky. Už se moc těšíme.
To to letí, už jen chvíli a máte maličkou doma. Určitě jsi ji toho spoustu na zimu napletla, co?
@Evulik25 JJ. Letí to hodně. A víš, že ani jsem toho moc nepletla? Mám asi troje bačkůrky a ednu teplou čepičku. Jinak spíš tvořím na Katku a malá bude dědit po ní. A co Julinka? Už měla čepičku nebo ještě ne?
@miky.81 Ještě ne, bačkůrky jo, ale čepička ji bude dobrá asi až v zimě, což se hodí, je fakt teploučká.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40