banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Pokroky v šesti měsících - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsem hrdě fotila a nahrála Štěpánka při pérování na 4 a dokonce byl i jeden krok kupředu(připomínalo mi to,čerstvě narozené telátko) a pár dní taky mává rukou (poctivě kroutí zápěstím), na odpověď,to když na měj já mávám a říkám pápá,taky rád vede dialog, zahučí,pak já a on stupňuje intenzitu a já taky ,až skončíme u toho že řveme.Plazení jsem vyloženě ještě neviděla,ale něco provozovat musí, během vteřinky je o kus dál a odkulit by se tam nedokázal, ne tím směrem,však já si počkám a natočím ,ať mám vzpomínku.Kabely, provázky a šňůrky, to je ten pravý hnací motor na lezení, jak to zmerčí už se k tomu sune kutálením.Nebo se natahuje a kolikrát jsem překvapená,že si proto dosáhne.A konečně jsem zaregistrovala, že se otáčí na svoje jméno.A ač to se mnou nemá nic společného,tak pro rozčílení a vztekání si vybral slovo MAMAÁ. Takže vím,že je v maléru a potřebuje od někud vytáhnout,nebo něco popostrčit.Je pořád úžasně hodnej,až se to stydím napsat,pláče jen z hladu,nebo když ho ségra vyděsí,to se jí celkem vedea pak občasné vztekání,ale je toho minimum.Akorát sám nesedí a do korby už se fakt nevejde,když natahuje chodidla, tak se bouchá do hlavy, je to měkké,ale zdá se mi to hloupý,naštěstí už jsem uklidila fusak a tím získala 3 cm a tak bude muset pár dnů vydržet.A je tolik rozdílný než Anička.
šikulka
Úžasný.
Krásný pokroky. Slovo mámá taky u nás neznamenám já ale je to vyjádření nejaké potřeby a ještě mam mam a to je zase jídlo. Budu si muset počkat
Veru, to je užasné. Takové pokroky
Krásně napsané! A máš určitě miliónového prďolku.
Veru,lásky z Tvého příspěvku jen sálá.Už se těším na fotky

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40