banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Pohyby - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, chci se zeptat, ve kterém týdnu jste začaly vnímat pohyby. Já jsem 18+5tt a někdy mi přijde, že už se miminko ozve, je to zatím jen takové šimrání! Jen nevím, jestli je to vážně miminko..
Poprve v 18 tydnu simrani, ve 20-tem kopance,podruhe od 17 tydne simrani, v 18 kopance.
Já jsem teď v sedmnáctém týdnu a občas se mi zdá, že už miminko cítím, ale jistá si nejsem. Je to jen takové žbluňkání.
jo jo ono je to prvne takove simrani a mravenceni v brise, pohyby jako kopance mi zacaly na konci 20tt a ted ve 22tt uz teda mimco kope tak ze je to krasne i videt. Dockas se neboj:)
já jsem cítila od 17tt a bylo to spíš jen takové bublinky v břiše, jak když máš prdy :) Vyloženě pohyby, že bylo i přes břicho cítit kopance, jsem měla až kolem 20. týdne.
Já taky od 19tt, taky jen šimrání, kopání jsem cítila až mnohem později. Měla jsem placentu vepředu.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

79 %
31 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 39 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici