banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Podle čeho? - diskuze

18 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Si kupujte třeba tričko?Podle oblíbené barvy,střihu,ceny,nebo se musí hodit třeba ke kalhotám?Mě musí padnout do oka.
Aničko, přesně tak. Musí se mi líbit. Jasně že mám oblíbené barvy
všechny dohromady
Buď to je tak,že se na to kouknu a vím,že to prostě mít musím anebo se mi občas v hlavě vyrojí obraz nějakého oblečení a já pak lítám po obchodech a sháním jak šílená
podle toho jestli se mi libí a je za ucházející cenu
Musí mě zaujmout, být v mé velikosti, slušet mi a nestát moc :))
Musí mi padnout do oka, ostatní je mi jedno. Když se mi líbí, koupím ho. Tuhle mi takhle padnul do oka svetřík a i cena mě potěšila.
musí mi padnout do oka (mám své oblíbené barvy i vzory) potom musejí mít mojí velikost (to už není tak snadné) pak mi sedět (taky nesnadné) no a pak nesmí stát moc...za tričko nedám víc jak 500 a to spíš mám ty které nejsou dražší než 200kč
me musi padnout do oka hned.jakmile zacnu vybírat není to ono...
Vybíram jen podle slev.Je to takový muj sport.Do takka jdu nejdřív ke stojanu se slevou a vždycky něco vyberu.Většinou mi to zabaví hned Gabka,ale já jsem ráda tím jí nenapadně vnutím muj vkus.Někdy narazím i na slevy v hodně drahých obchodech,že to pak je třeba za 100kč to mám nejraději.
Musí odpovídat mému stylu oblékání. S tím souvisí i barvy a střihy, které mne zaujmou... a tím pádem se všechno hodí ke všemu A taky mám určitou cenovou hranici za kterou nejdu, i kdyby se mi to sebevíc líbilo.
jasně že se mi musí líbit, musí mi slušet střih ale je pravda že třeba na léto vybírám víc barevnější, žluté, bílé,růžové a tak
já nesnáším dlouhé nákupy, takže to mám skoro jako Andělka. Kouknu na tři stojany se slevněnýma trikama, kde se mi něco líbí, tam vezmu tři až pět trik, vyzkouším (někdy ani ne) a zaplatím. Když k tomu někde na stole najdu ještě slevněný kraťase nebo sukni (v zimě kalhoty), tak beru do barvy. Jinak barvy neřeším, kupuju skoro všechny, jen ne křiklavé, spíš tmavší...
Njraději mám \"pětiminutový\" trička-vlítnu do obchodu,teď během slev je to ideální,projdu stojan vytáhnu tři trika,kouknu jestli mi budou,zaplatím,mizím-otázka 5ti minutNaposledy tři trika v tally weijl,dohromady 180 Kč nákup hotov asi za 4 minuty
Musí mě padnout do oka, pak je barva a než jdu zkoušet, tak cena.
podle všeho, co píšeš, musí se mi líbit barvou a střihem, musí být za rozumný prachy. ale celý proces začíná tím, že mi něco padne do oka
Dřív to bylo podle oka, ale stejně se mi hned nelíbily-přece jen jsem tady u nás nesehnala to, co se hodí k tomu stylu, co já mám ráda... Nedávno jsem vše vyhodila a postupně si kupuju nové věci. Já teď nakupuju většinou přes internet v metalhopu a rockshopu. A kupuju podle toho, jakou skupinu mám ráda, jaký motiv na tom je a hlavně musí být moje velikost. Jinak chodím do Takka a sem tam seženu něco, co se mi fakt líbí a ještě sedne k mému stylu. A spodní části jako kalhoty a tak nakupuju v CA.
taky mi musí padnout do oka a že mi jich tam padá
Beru to nejprve podle střihu, pak barvy a musí se mi hlavně líbit.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40