banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Poděkováni - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky moje zlaté moc Vám všem děkují, že jste tu na mě mysleli. Moc si toho vážim. Jak už jsem psala včera nás pustili a nebyt toho že Jolanka porodila tak bych ani nenakoukla. Bude mi to trvat než budu mit chvílku čas. Adam byl dnes poprvně ve škole ted do toho malička. Tak než si to doma drobek zavedem tak to bude chvíličku trvat. Pak vložím fotečky a napíšu o porodu. Všem maminkam čekatelkám hodná miminka a at Vám to brzo uteče.
Tak ať Vám to,holky,brzy pěkně klape.
@tygřímáma tak tak,ať se brzy hezky spolu sehrajete
@Zuzbr Lubko,neboj ono to bude ze začátku asi těžké ale zaběhneš se a půjde to raz dva přeji ti,aby to šlo rychle
tak at se brzo sehrajete
Ahoj Lubi, dodatečně vítáme Sofinku na světě! Ať je jako sluníčko a mamince a tatínkovi dělá jen samou radůstku. Přejeme šťastnou a radostnou cestu životem.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40