banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Petr bende - diskuze

12 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
už za měsíc bude mít dalšího kluka.. a já jeliko žjsme kámoši a př.týden se uvidíme a zachlastáme, musím vyzjistit informace o jmene a podobne:o)))fuj..jak to uteklo, onehda nam rikal ze sou zas v tom a uz zas aby rodil:D
Petra mám moc ráda. A víš, co je sranda? Když u nás měl Petr vystoupení, tak jsem se coby manažerka akce bavila s jeho ženou a mimo jiné přišlo na přetřes i dítě a ona mi říkal, že zatím ne a v tu dobu už byla měsíc těhotná. Jinak s Petrem jsem si fakt hezky popovídala, je moc sympatický.
Tak ho pozdravuj, já ho mám moc ráda, ale opravdu hodně moc, je skvělej :-)
@foREVer jojo, kdyz sem ho videla prvne v superstar. rikala sem si co to je za pakosa.. a pak sobni setkani? a laska na prvni pohled:o) v listopadu uz zacinaji jeho vanocni koncerty- skvela vec.. uz loni sem ho tu vychalovala:) ze bysme ho nekdy pozvali na bol celostatni sraz????
@amalie2011 Jak jsem ti psala ten příspěvěk, tak jsem na ten vánoční koncert myslela :-D Já jsem ho viděla v tv a bylo to super :-) Jinak v Superstar jsem mu fandila, jeho plakát je ještě v našem pokojíku u mamky, kdy si ho tam ségra vylepila a je tam doted :-) A moc se mi líbil tenkrát na cenách óčka, jak si sedl i za bicí, viděla jsi ho?Jinak já jsem se před rokem skamarádila s Leonou Šenkovou, taky super baba.
@foREVer jojo, on a bici..hrava obcas i na vanocakach nebo jen tak si zabubnuje.. je to taky nadany kluk:o))) a hraje na cokoliv co se mu dostane pod ruky.jen cimbal moc nechapal:D:D leona??to je masakrova zenska..ten jeji hlas... ja ji dycky fandila:o)))
@foREVer a to teda nejsem ani rockerka ani metalistka:D:D
@amalie2011 No, je to fakt, ne každý má hvězdné manýry :-) A rockeři a metalisti jsou nejlepší :-))))))))
@foREVer to je mazec.jak clovek kdyz nekoho potka nahodou dokaze parit i do rannich hodin..to si pak clovek uvedomi ze ne vsechny \"hvezdy\"jsou namyslene... treba pochybuju ze byhc s bartosovou sla na pivo:D:D
@amalie2011 My jsme se společně s ní a s Komatem-se kterýma dřív zpívala-setkali úplně náhodou a byla z toho kalba do 4 do rána :-D A dote´d jsme spolu v kontaktu i s ostatníma.
je fajn, že gratulujem
Jůůůůůůůůůů,moc gratuluju.Petr je velký sympaťák a hrozně se mi líbilo,jak manželce pomáhal i s předchozím potomkem
Petr je sympaťák

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40