banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Pastiňák - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Někdy žasnu, co ty malý děti všechno nesnědí. Že Danny zbožňuje dušenou mrkev s bramborem, to už jsem si zvykla (z dušené mrkve se mi dělá tak trochu na nic), brokolici s rýží a špenát s mramborem jsem přešla mlčky, u cukety s bramborem jsem kroutila hlavou, dýni s mramborem jsem dokonce ochutnala, jarní zelenina nic moc, ale dneska se mi z toho zvedal žaludek . Pastiňák. A prcek zbouchal celou skleničku ani nemrkl. Jinak doporučuji, sklenička z DM (zn. Alnature), prckovi moc moc chutnal!
no já jsem se už před těhotenstvím děsila, jak budu dělat dětem dušenou mrkev, protože já to jenom ucitím a je mi na zvracení a děsím se dále. no ještě máme asi 2 měsíce čas na první příkrm. a pastiňák..., já nechápu, jak to ty děti můžou sbaštit.
Hanička to taky má moc ráda.
@nadule1 tatínek \"omylem\" olízl lžičku brambory s mrkví a zašeptal mi: to je hnusný......
já jsem teda zeleninová takže mě to příjde jako mnamky, ale nad pastynákem jsem taky kroutila hlavou tenhle kupujeme a taky jsem s ním spokojená.
ja na ne takeobcas koukam jakzjara..alenasi se potatili..co jezelenenejedi,dusenou mrkvi se pomamil;i....ja zni zvracim,tak u nas jsmevsichni masozrouti..jeste te zelenine da nejvic snad pes...ale ji venku jen bylinky a jahodi

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

16 %
6 hlasů

79 %
30 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 38 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici