banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

otoky mě naštěstí minuly, ale v porodnici se mnou byla holka... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
otoky mě naštěstí minuly, ale v porodnici se mnou byla holka a ta byla oteklá šíleně, jsem ji pak po porodu ani nemohla poznat. chudina mohla chodit jen v nazouvácích jak nic jiného neobula.
já si pamatuju, jak jsem si během jedné přednášky v těhotenství musela zvednout nohy na prázdnou židli přede mnou (ještě, že tam byla) a dokonce si zout boty :-)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40