banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

osvč - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Jsem na RD a čekám druhé mimi.Podle nových podmínek od r.2012 jsme chtěli stanovit mateřskou podle otce.Jenže to jsem nevěděla že si manžel(OSVČ) neplatil nemocenskou.Moje otázka zní: je možné získat nárok na ppm, když si manžel začne platit nyní nemocenskou cca 3měsíce před porodem? A zda je možné si doplatit nebo připlatit tak, abychom měli nárok na ppm?
Myslím, že to musí platit nejméně 180 dní před narozením dítěte. Podle mého názoru neméte nárok.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40