banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Opuštěná - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tak a je to tady,už mě musel Pájinek opustit na víkend.Ale do ví,kdy ho tu budu mít zpátky,že jo.Včera mu to prošlo bez ztráty hvězdičky,že tam k ní nešel.Ted mu to tam nezávidím.3 dny v garsonce,kdy ona bude mít MS,on nebude pít,nemají žádný program,ani nečekají návštěvu,budou muset být jen sami se sebou.To já mám lepší program,i když kdo ví.Dnes jdu na oslavu k bráchovi a budou tam všichni celá rodina a asi se do mě všichni pustí,u každého z nich mám vroubek a celkem se všem vyhýbám.Pak na neděli chystám svíčkovou a nějaký dobrý dortík.Jen tak pro radost.A v po přijde kámoška.V neděli možná zajedu za Gabkou.Ted má 3 denní školení někde v čechách,tak si ani nevoláme.
jsem zvědavá, jestli ti plány klapnou
Užívej víkend.
At se oslava vydari a hlavne v pohode

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

21 %
4 hlasy

79 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40