banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Opět hlášení z marodova - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Honza už šel do školy.Onemocněla mi Zuzanka,přesně jak jsem říkala,až pujde Honza bude mít neštovice Zuzi.Gabku jsem vyslala k doktorce at to nahlásí a nechá se vyšetřit a má zánět ledvin.Dostala hafo prášku a bude doma do uterý.No to mám radost-už tak nám kazí vánoce a ted tu ještě bude celé dny.Využiju toho a budu jezdit po obchodech.Už bych ani nemusela.Ted jsme posnídaly.Pak si nabarvím hlavu.A pak se uvidí.
Do úterý to se ještě dá. Já měla doma nedávno Ondru 14 dní a ke konci už byl nejen protivný, ale i unuděný a vymýšlel ptákoviny. Tak ať to zvládneš, Gabka ať je brzy v pořádku a Zuzance přeji klidný průběh neštovic.
Snad to bude mít u Zuzi lehký průběh a Gabka bude taky brzy v pořádku

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

22 %
26 hlasů

2 %
2 hlasy

14 %
16 hlasů

46 %
53 hlasů

16 %
19 hlasů

Celkem hlasovalo 116 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici