banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ondrášek.. - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Teď říkali ve zprávách, že asi vyděli v řece tělíčko toho Ondráška, co už ho hledají 3 dny. Je mi z toho úplně špatně.
To je mi opravdu moc líto vůbec si nedokážu představit takovou situaci zažít Rodičům malého Ondráška přeji ať to zvládnou a brzy velkou bolest překonají
To je mi opravdu moc líto vůbec si nedokážu představit takovou situaci zažít Rodičům malého Ondráška přeji ať to zvládnou a brzy velkou bolest překonají
Je to strašné, ale bylo to jisté, že nežije po takové době . Jen nechápu, že si neoplotili zahradu, to mi příjde dost nezodpovědné. Já bych se bála mít za zahradou potok, ke kterému budou mít děti přístup. Jak se říká - "po boji je každý generál", tak to ale nemyslím. Upřímnou soustrast rodičům a celé rodině. jo, příspěvky v diskuzi jsou odporné, nechápu, jak může být někdo tak krutý a taky všechno otáčet na politiku.
je to strasna zbytecna tragedie,ale bohuzel jsem podobny konec cekala
škada, nemám slov
Je to naprostá hrůza.je mi Ondry moc líto i jeho rodičů.Na druhou stranu mít neoplocený pozemek a u něho rozvodněny potok, pak stačí jen chvilička a neštěstí je na světě.Moc přeju rodičům, aby to zvládli.Je mi z toho smutno
ted jsem o tom četla na netu,je to hrozné, ale ještě horší byla ta diskuse ,která se tam odvíjela,jak jsou někteří lidé hnusní.
no to je smutný.... :-( chudáček chlapeček,takový krásný.... :-(mě bylo uplně zle z toho případu jak trolejbus srazil ty maminky s kočárkama a ta jedna ted umřela... to jsem brečela,když ukazovali toho tatínka s tím mimčem ve zprávách.... smutný příběh....dějou se fakt strašné věci na světě.když to člověk vidí,popadne ho taková úzkost a strach o toho svého drobečka....
Rodičům to nepřeju,ale dalo se to bohužel celkem čekat

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40