banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

odjinud - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
dneska jsem vzala hopika na kone...od smrti psa ma panickou hruzu ze vsech zvirat az na mouchya on sdelil horse, good, lets go.... nesedl na nej, vypustil vsechny kone ze staje a boxu i rijneho hrebce a pak sdelil laska je laskano,uz tam nikdy nesmimeveselo musi byt...cestou domu rika,promin maminko, kun je savana,ne dumprominula jsem mu
Tak to tam muselo byt opravdu veselo
Probuh jak se mu to podařilo???? To musel být mazec
@Myšice prej maminky jsou vystresly a maji jit pryc...ja odjela....to ze jsem do svych 15 let jezdila parkur a dostihy jsem nikomu nerekla....jen v 15 jsem vyrostla na 176 cm a tudiz draha jokeje pro me skoncila....ale kone nikdy....a ze jsem mela i vitezstvi a ze muj trenovaci ku byl azol,ktery dobehl 4 v pardubicky, kdy tam zalehli vsichni ostatni, dobehli jen 4 kone, ze jsem vyrustala vedle sagara, ktery ji vyhral x krat.....proste ani slovo..nechala jsem tam autika,pry se na ne specializuji...nechala jsem ta uzasna zvirata a jsou uzasna, protoze pokopali vsechny a zdrhli vsem...obrazne receno....jen hopik chroustal jablko, ktere uz neji 6 let a kun vedle nej take chroustal a oba byli spokojeni....jen hopik sdeli, ze kone good....behat,runnig apple....ale on si na ne proste nesedne
@Liberte Tak to tam teda muselo být veselo

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40