banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

očkování/podpis manžela - diskuze

19 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
jen takové info - po nás nikdo nic nechtěl Já už se těšila, že jí ten Synflorix nedají, když nemám papír od muže, ale prd, nikdo se mě na nic neptal, papír nikdo nechtěl a ani jsem nemusela nic podepsat.
Nám dala očkování a papír jsme si odnesli domů, že ho mám vzít podepsanej sebou až za dva měsíce na další kontrolu, že to nespěchá.
@Martina85 no vidíš, a my nic :)
@Gastrica Tak já ti ho okopčím a pošlu, aby ti to nebylo líto. Ne vážně, je to kravina a dobře, že to zruší. Jen se mohlo ušetřit plno peněz a starostí, kdyby to ani nezaváděli.
@Martina85 nepotřebuju, ale děkuju, seš fakt kámoška :))
Dávala jsem před necelým měsícem druhou dávku žloutenky a podpisy chtěli.
po mně taky nechtěli, hlavně že na dveřích měl napsáno, že při nepovinném očkování budou požadovat souhlas obou rodičů
Když jsem šla s Jirkou na 5letou prohlídku,vím že se tam něco očkuje,tak jsem volala doktorce jestli k tomu potřebuju manžela.Ujistila mě,ža na povinné očkování ne,že to je potřeba jen na nepovinné věci.
@Val.J35 však to vím, ale Synflorix je nepovinný. Proto jsem čekala, že po mě něco bude chtít, ale nechtěla.
@Gastrica Aha promiň,za potvoráků ještě Synflorix nebyl mám v tom zmatek.
My musely mít taky papír na nepovinné očkování. Přišlo mi to pěkně uhozený, ale co se dá dělat
@Mis já to právě mít nemusela, tak nevím proč Vyhovuje mi to, stejně bych to nepodepsala
U nepovinného ho doktorka chce, ale tak jako všechno záleží nadoktorovi jak se k tomu postaví, horší bude kdyby jí došla kontrola.
@Ady.S toš to mě nezajmá, jaké ona z toho bude nebo nebude mít ochomejtačky. Stejně to od srpna zase zruší, tak třeba na to prdí rovnou
@Gastrica Občas dojdou jen kvůli tomu aby doktora nachytali. V to že to zruší co nejdřív taky doufám.
Já jsem s ním byla dneska taky a doktorka ho teda chtěla. Ta tvoje to vyloženě flaká
@antara a já jsem jedině ráda, stejně bych ten papír nedonesla
@Gastrica Ten Synflorix už jste ale měli rozočkovaný, ne? Po mě doktorka taky podpis nechtěla, ale vysvětlovala to právě tím, že už je to rozočkované.
@ to měli no, ale antara taky, má skoro stejně starého synka a po ní doktorka ten souhlas chtěla i na tu poslední dávku Synflorixu...
@Gastrica každý doktor to asi bere jinak, ale přijde mi docela logické, že u toho co je rozočkované to nevyžadují - byla by dost blbost dát první dávku/dávky a pak už to nedoočkovat, k čemuž by někde určitě došlo

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
42 hlasů

17 %
13 hlasů

Celkem hlasovalo 75 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40