banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Novináři - diskuze

25 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ted dělají z propuštěných věznu polobohy to je děs. Ukážou malé díte-Verunka čeká na maminku snad se dočká.Jako-by maminka prováděla operaci srdce nebo zachránila vagon nemluvňat vlastním tělem.Maminka Verunky je hrdinka dne,že ji pustí z vězení kde ji zavřeli po řádném soudu.To už je moc i na mě,které to bylo dosud jedno.
Gábi nerozčiluj se já už radši zprávy nesleduju neb bych se po...
jo, taky jsem si rikala, co to z nich delaj, je to normalni verbez, ktera mela to stesti, ze nekdo vyhlasil amnestii. Nejvic me dojima, jak slibujou, ze ted uz budou sekat latinu - prdlajs, mozna to zkusej mesic, pak prijdou na to, ze obycejnou praci si normalne nevydelaj (na automaty, drogy a spol), takze se vratej k tomu co delali.. to mi nikdo nevymluvi
presne tak Gabi
Jsem nas...á u každých zpráv
mas pravdu, ja taky nejsem zastance takovych radoby senzaci
Chce se mi blejt! Ted ctu o napadeni v Praze. Kristova noho, tomu Klausovi fakt hrablo!
taky mi z toho je na blití...cigáni tancují před věznicí a vyjmenovávají kolik členů rodiny jim pustí...vrah otce 3 dětí, kterého propustili na podmínku bude mít čistý rejstřík...Havlovu amnestii jsem jako děcko neregistrovala, ale ta nálada musela být snad ještě horší u nás jich pustili cca 600, tak jsem zvědavá jak to tady v noci bude vypadat, jsme zamčení na všechny zámky co máme
@kacato havlova amnestie byla sice o vic veznu-ale uplne jiny pripady!! ten tam nemel zabiti, znasilneni, tunelovani atd atd... takze on jich sice v te dobe pustil dvojnasobek-ale ne takovy grazly jako ted klaus!!
@amalie2011 Dáši já četla něco jinýho..pár případů kdy propustil i vrahy a zloděje a ti pak kradli a zabíjeli dál..kupuju si jeden časopis o zločinech a tam je popsán třeba jeden vrah co ho pustili na amnestii a on pak zabil další ženský
@Rowdynka Jenže Klaus mel plnou hubu reci o halvlove amnestii a ted taky pustil vrahy.. a i sam pan co ubodal toho otce 3deti na zastavce rekl- zareagoval bych i ted stejne..takze predstava ze se budu na zastavce stat a budu hlucnejsi a on me poboda- hlavne ze je cistej:D amnestie meli vubec cely zrusit!! milost at si maj! ty preci jen obcas pomuzou a jsou u toho prezkoumavani..
@amalie2011 já tím ani tak nechtěla říct,že je Klaus lepší to vůbecale prostě amnestie by měla být zakázána protože jim je jedno koho pustí
@amalie2011 Naopak-to právě byli vrazi a ti nejtěžší zločinci.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40