banner

Vaření - nové reakce

Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 47 225 příspěvků

mňam,mňam

sobota

mnám
@Zuzbr

Já se teda tataráku najím.Minule jsem si nechala i 1 topinku na ráno k snídani,bože to byla pohádka.Krásně se to zaleželo
@tygřímáma

Aničko byla.Já chtěla steak,ale ty bohužel už neměli.A tatarák jsem si dávat nechtěla,toho se člověk moc nenají.Ale na dnešní oběd se těším a taky zase na espresso z restaurace,miluji kávy z restaurace.

To musela být dobrota
@Honafa

sobota

Skvělý nápad,díky Gábi.Jdu do toho.Něco podobného jsem nedávno viděla na FB

Den ve znameni rajcat

sobota

Dám ti tip.I když jsem si ho schvávala do receptu.Kynuté těsto sladké.Ja použila to na dukatové buchtičky.Vyválet plát-a potřít ho směsi.Směs-rozpustit máslo,dát do něho krystalový cukr a skořici.Takové bláčíčko.Tím to potřít zarulovat ,nakrájet a dát na plech jako šneky.Pozor teče to,ale to nevadí.Ještě na plechu jsem je celé potřela znova tou směsí.Po upečení to bylo boží.Udělalo to takový skořicový karamel dokola.
@Bea-Matyas

Den ve znameni rajcat

U nás je přímo zbožňována.Tys mě navnadila,že jí snad udělám
@tygřímáma

Den ve znameni rajcat

U nas taky, na prvnim miste. Doma se nevarila, muj tata ji nesnasi, tak ted si to uzivam

Den ve znameni rajcat

rajská polévka je u nás velmi oblíbená

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40