Vaření - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 47 244 příspěvků

víkend u nás
a já bych zase sbaštila tu tvojí rajskou,uplně mi tečou sliny a on jí doma nikdo nemusí jen já
víkend u nás
mňam,já taky upeču ale jen jablkové záviny, nejvíc u nás oblíbené.
Brněnský dort
Jé, ten už jsem dlouho neměla. Poprvé jsem ho jedla před asi 10 lety u známé a oblíbila jsem si ho. Ségra se ho pak od ní naučila a párkrát ho dělala, vždycky byl výborný, narozdíl ode mě je šikovná, já na tohle nemám trpělivost. Asi jí budu muset poprosit, aby ho zase upekla, jak jsi mi ho připomněla, tak jsem na něj dostala chuť.Jsem rozjeta jak parní válec
Nic jiného mi nezbyde.Jestli tu nechci tancovat před malířem nahá.
Jsem rozjeta jak parní válec
No tak takovou snídani bych si nechala líbit.A ty vstaneš ráno v 6?jen osmahnu porek na másle,zaleji vývarem, povařím a zahustím dětskou krupičkou a rozšlehaným vejcem (dnes jsem před přidáním krupičky ten porek trochu promixovala)

Jsem rozjeta jak parní válec
Gábi,z toho se budeš vzpamatovávat celý příští týden.Jsem rozjeta jak parní válec
Ja né,to malíř.Aji v neděli,to bude boj.
sobota a neděle
Zítra mě čekej k oběduSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
18 %
8 hlasů
78 %
35 hlasů
4 %
2 hlasy
Celkem hlasovalo 45 unikátních návštěvníků