banner

Diskuzní klub o těhotenství, porodu a péči o dítě

Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové diskuze

Celkem 1 252 877 příspěvků

Ahojky

Ahojky děvčata dlouho sem tady nebýla a mám dotaz už mi začali pohyby jsem těhotná 22 týden a jěště nemám každy den pohyby je to normalní mám pohyby jen 1 tydně a mám strach jesli je miminko v pořadku a jinák všem přeju krásne velikonoce já na velikonoce jedu se podivát na mámku a brachy ták se mějte krasně a moc děkuju za odpovědi

Předporodní kurz

Ahojte holky, jsem ve 29tt a od 30tt jsou u nás předporodní kurzy. Slyšela jsem hodně názorů proč tam jít a proč nejít. Já se rozhodla, že půjdu, jelikož je to mé první dítě a chci se dozvědět co možná nejvíce informací a taky si zacvičit. Máte některá zkušenosti s předporodními kurzy???

mateřská

ahojte maminy,chtěla bych se zeptat,jestli nevíte jak je to s mateřskou u druhého mimi,když jsem na rodičovské dovolené (dítě-1,5).Musí se to někde hlásit?

Baby on line

Mám prosbu,bylo by možné nás informovat o darování ,nebo uchování pupečníkové krve ?

Bez úcty už odmala

Dnes jsem ukládala syna se slovy: "Dobrou noc miláčku." Víte, co mi odpověděl: "Dobrou noc mamino." Po "Cože" notně zvýšeným hlasem to opravil na "Dobrou noc maminko." To měl teda štěstí

Návrh

Všimla jsem si, že nám těhotenství praská ve švech, což je vynikající proto se chci zeptat, uvítaly byste budoucí maminky rozdělení těhotenství na: Můj 1. měsíc, Můj 2. měsíc, kam byste si mohly sdělit své vzájemné zážitky, pocity, co je nového s Vámi a miminkem?

ahoj dnes jsem byla na kontrole a doktorka me poslala na ultrazvuk do bohunic ze ma podezreni na malo plodove vody...tak jsem tam zajela hned a tam mi rekli ze vody mam dost ale ze mala neroste tak jak by mela,ze ma maly brisko a ze za 2 tydny mam jit na kontrolu a pokud se to nespravi tak me budou muset hlidat...mate s tim nekdo zkusenost...mam docela strach..

Klíšťata

Bacha maminky, už jsem měla se synem klíště (z lesa).

Soutěž - výhra

Tak mám hroznou radost z výhry. Ostatním taky moc gratuluji

Gratulace !!!

Ahoj holky,všem co vyhrály,moc a moc gratuluji

Apríl

Ahoj, napálili/y jste včera někoho na Apríla? Ještě upozornění: na chat se dostanete pouze po předchozím otevření Diskuzního klubu, pokud už budete v tématech, nelze, je nějaká vada (pracujeme na tom), takže když budete chtít vstoupit do chatu, nejdříve Diskuzní klub, pak on-line chat omlouváme se, co nejrychleji opravíme, pěkný denJana

Test propojení na vizitky

Login směřuje na vizitku uživatele - pokud ji uživatel má.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
6 hlasů

77 %
27 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 35 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40