Těhotenství: 0. až 16. týden - nové diskuze

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 4 288 příspěvků
Tak jsem po pár hnusných dnech zpěz na internetu.Ta angína je hnus.Ale zabrali mi antibiotika a kopec zmrzliny.Iprcek cítí,že je mi líp.Zase ho cítím plavat.Už jsem přibrala i na bříšku a jde to docela rychle.Jsem v 15+4tt a zatím jsem přibrala 2kg.To jde,ne?Snad to tak půjde dál.Taky jezdím na Psychoprofilaxi.Mluví tam o těhotenství,radí co a jak jíst a pít,potom o porodu a nakonec o dětech do 1 roku a problémech co můžou být.Dohromady 6 sezení.Dobrá věc a moc jsem se dozvěděla.
Ahojte,
všem moc děkuju za gratulace.Určitě budu dál přispívat. Je tu s vámi fajn. Dneska bych od vás pořebovala poradit. Od kdy se mám začít mazat,mě totiž přijde,že už mě rostou prsa. Nebo jsou tak napjté kvůli bolesti? A znáte nějaký dobrý krém? Mám ještě spoustu dotazů,ale budu vám to dávkovat opatrně :-) Zatim díky moc.
Všechny Vás zdravím a prosím o radu..Při poslední prohlídce mi dr vystavila těhotenskou průkazku a řekla mi, že si mám oběhnout zubní, plicní a internu. Ale neřekla do kdy, tak jsem předpokládala, že do příští návštěvy, tj. 6/12/07. Jsme 9tt+6 a kamarádka se divila, že chodím na tyhle vyšetření moc brzy. Ona prý byla na plicním asi až v 5. měsíci. Kdy jste byli na těchto vyšetřeních vy? díky
Hurráá!
Ahojte všichni,už dlouho koukám na tyhle stránky a vaše příspěvky. Hodně z nich mě povzbudilo a možná taky pomohlo k vytouženému těhotenství. Po půlročním snažení je to tady, 4tt. Když jsem šla dneska z ordinace,vyzvednout si vitamínky, nemohla jsem v lékárně ani zaplatit,jak se mi klepaly ruce radostí. Všem snažilkám přeju brzy to samé, co zažívám já a zbytku hodně zdravíčka.BOLESTI A SLABOST
Ahojte, jsem zde dnes poprvé, hledajíc odpověď na mé znepokojivé bolesti břicha. Jsem v ca 5. týdnu (stáří plodu, tj. asi 7.t. těhotenství) Bolesti mám v podbřišku soustavně mírné, ale někdy jsou tak silné, že je mi slabo a dnes jsem i omdlela:( Nezvracím, jím pravidelně i když nemám moc chuť. Je toto normální? Dr. říkala že mírné bolesti jsou OK, ale tohle už asi není mírné? Prosím, jak se cítíte ostatní? Ráda bych zjistila "běžné" pocity nás čerstvě těhotných?BOLESTI A SLABOST
Ahojte, jsem zde dnes poprvé, hledajíc odpověď na mé znepokojivé bolesti břicha. Jsem v ca 5. týdnu (stáří plodu, tj. asi 7.t. těhotenství) Bolesti mám v podbřišku soustavně mírné, ale někdy jsou tak silné, že je mi slabo a dnes jsem i omdlela:( Nezvracím, jím pravidelně i když nemám moc chuť. Je toto normální? Dr. říkala že mírné bolesti jsou OK, ale tohle už asi není mírné? Prosím, jak se cítíte ostatní? Ráda bych zjistila "běžné" pocity nás čerstvě těhotných?BOLESTI A SLABOST
Ahojte, jsem zde dnes poprvé, hledajíc odpověď na mé znepokojivé bolesti břicha. Jsem v ca 5. týdnu (stáří plodu, tj. asi 7.t. těhotenství) Bolesti mám v podbřišku soustavně mírné, ale někdy jsou tak silné, že je mi slabo a dnes jsem i omdlela:( Nezvracím, jím pravidelně i když nemám moc chuť. Je toto normální? Dr. říkala že mírné bolesti jsou OK, ale tohle už asi není mírné? Prosím, jak se cítíte ostatní? Ráda bych zjistila "běžné" pocity nás čerstvě těhotných?Tak jsem byla dneska na kontrole u svojí doktorky.UTZ mi nedělala,ale já jsem v pořádku.Příští týden mě čekají teprve krevní testy. A 17.12. jedu na další vývojové vady do Brna.To už bude 20.tt a řeknou nám i pohlaví miminka. Za ten měsíc to zase bude větší a asi o moc.To se táta bude divit.Taky začal padat sníh a hned mám lepší náladu.

TŘETÍ ULTRAZVUK
Tak sme byli v pátek na třetím ultrazvuku. Naše miminko je 12 cm veliké a nemá žádné vývojové vady. Taky jsem už dostala těhotenskou průkazku a termín porodu mi byl stanoven na 13. května. Protože budu muset na císaře, tak mám datum jen jeden. Dostali sme krásnou fotečku. Naše mimi bylo velice vtipné, pořád se k sondě ultrazvuku točilo zádíčkama a když se mu to podařilo, tak se točilo dál, až tam byla vidět jen jeho zadnička. Příští ultrazvuk mám 7. prosince a nechám si vše nahrát na dvd. Taky sme už ukončili tajnosti a řekli to rodičům, takže jsem teď už oficiálně těhotná. Naše štěstí nám roste a už teď se moc těšíme, až bude brouček venku s náma.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
18 %
12 hlasů
0 %
0 hlasů
7 %
5 hlasů
57 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků