Hádanky, rébusy, kvízy, vtipy, zábava - nové diskuze

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 1 100 příspěvků


Sedí hajný na posedu a čeká na srnce. Najednou vidí,jak čtyři cikáni nesou krmelec.\"Hajzlové jedni, co není přibitý nebo přivařený, to ukradnou\",mumlá si pod vousy.Pak celej rozzuřenej namíří flintu a BÁC, BÁC,.... a dva cikáni spadnou mrtví na zem.Z krmelce vyleze skin a povidá :\"Do prdele práce, nový auto a hned dvě gumy v hajzlu\".

PROSíííííME O PODPORU
Ahojky, mohu poprosit o hlas pro mojí dcerku Natálku? předem moc děkuji a přeji hezký večer :) Věra http://www.lovelababy.cz/profil2/?user_id=8172
Plný pytel
Jde Bůh a nese pytel plný dementů. Najednou zakopne a dementi se vysypou.Bůh se naštve a říká: \"No nic, sbírat je nebudu, vláda a parlament budou prostě tady.\"
tak ten je dobrej :-))))
Víš, za co se dostal Lubomir do Poslanecký sněmovny?- Zaorálek?- Jo, přesně tak.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
27 %
19 hlasů
68 %
48 hlasů
6 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků