banner

Hádanky, rébusy, kvízy, vtipy, zábava - nové diskuze

... nejen prací a povinnostmi živ je člověk, takže smějme se a bavme se hezky společně. Nově zařazeno na Váš podnět, budete-li chtít uchovat hádanky trvaleji, pak můžete zde: http://www.babyonline.cz/maminka/aktivity-hry/hry-aktivity-s-maminkou/rikadla-hadanky.html

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové diskuze

Celkem 1 100 příspěvků

Česko má technický stav silnic na jedničku!!!Problém nastává když zařadíte dvojku nebo vyšší převodový stupeň.

Chlap se obléká na ven a říká ženě:\"Jdu do hospody, vem si kabát!\"Žena:\"Jé, ty mě vezmeš s sebou?\"Chlap: \"Ne, ale vypnu topení!\"

ve školce

Chlap ve školce:\"Dobrý den, přišel jsem si pro kluka.\"\"Dobře. A který to je?\"\"A není to jedno? Stejně ho zítra ráno zase přivedu.\"

Jak se jmenovaly Velenovy sestry?

Byly tři.

ja ho chciiiii

http://www.youtube.com/embed/PztO-OvzRyg?rel=0

Chlapík sedí na baru, kouká do skleničky a každou chvíli zamumlá: „Některý věci nevysvětlíš!“ Pak do sebe kopne zbytek skleničky, objedná další a tak to jde stále dokola. Vrchní za barem to už nevydrží a ptá se: „Co si to tam pořád mumláte, co nejde vysvětlit??“ Chlapík zvedne hlavu a povídá: „No podívejte, jdu dojit do stodoly kozu. Dám pod ni džber a ona mi do něj, mrcha, kopla pravou nohou. Tak jsem ji tu nohu přivázal kusem provazu k traktoru. Vohnu se k ní dolů a bum, kopla mi do džberu druhou nohou. Sundal jsem pásek a druhou nohu ji přivázal k vratům. A ta potvora mi do toho džberu spustila vocas. To už mě dopálilo, strhnul jsem kšandy a vocas ji přivázal k trámu nad sebou. No a v tom mi spadly kalhoty a vešla manželka. Některý věci nevysvětlíš!“

V které pohádce mají

pekelného knížete Lucifera XIV.????

Zasejc zvědavá helenice opice

jméno zapomenutého dalskabátského čerta a jeho osvoboditelky??? a bez nápovědy pana interneta

\"Pár\" podstatných rozdílů mezi mužem a ženou: Oslovení: Jdou-li spolu Lenka, Zuzka, Dáša a Majka do kavárny, oslovují se Lenko, Zuzko, Dášo a Majko. Jdou-li spolu Michal, Karel, Robert a Honza do hospody, oslovují se Tlusťochu, Godzilo, Klikaři a Smraďochu.Placení: Když mají platit celkem 225.50, hodí Michal, Karel, Robert a Honza na stůl každý furiantsky stovku a tvrdí, že nemají drobné a nechtějí nazpět. Když mají platit společnou útratu děvčata, vytáhnou z kabelek kalkulačky.Peníze: Muž za věc v ceně 10 Kč zaplatí 20 Kč, pokud ji potřebuje. Žena zaplatí 10 Kč za blbost v ceně 20 Kč, kterou nepotřebuje, protože je na to sleva.Koupelna: Muž má v koupelně 5 věcí: kartáček na zuby, pastu, holicí strojek, mýdlo a ručník. Typická žena má v koupelně cca 337 věcí. Většinu z nich muž nedokáže identifikovat.Hádky: Žena má v hádce vždy poslední slovo. Cokoli řekne poté muž, je začátkem další hádky.Kočky: Žena miluje kočku. Muž říká, že miluje kočku, ale když se žena nedívá, nakopne ji.Budoucnost: Žena má obavy o budoucnost, dokud se nevdá. Muž nemá obavy o budoucnost, dokud se neožení.Úspěch: Úspěšný muž je ten, co vydělá víc peněz, než jeho žena dokáže utratit. Úspěšná žena je ta, která takového muže najde.Manželství: Žena si vezme muže a doufá, že se změní, ale marně. Muž si vezme ženu a doufá, že se nezmění, ale marně.Paráda: Žena se vyparádí, když jde nakupovat, zalít květiny, vynést smetí, zvednout telefon, přečíst si knížku nebo vzít ze schránky dopis. Muž se vyparádí na svatbu a na funus.Přirozenost: Muž po probuzení vypadá stejně, jako když si šel lehnout. Žena během noci jaksi zoškliví.Děti: Žena ví o svých dětech všechno. Ví o jejich objednávkách k zubaři, o jejich láskách, kamarádech, oblíbeném jídle, tajných obavách i nadějích. Muž si nejasně uvědomuje, že v baráku žijí jacísi malí lidé.A na závěr myšlenka pro dnešní den: Ženatý muž může zapomenout na své chyby. Je zbytečné, aby si tutéž věc pamatovali dva lidé.

tenhle papouch je neuvěřitelnej

http://www.youtube.com/watch?v=T-MdgHHK4d8Co se dají všechno naučit

Inspirovala mě helenice

svými kvízy,tak vám taky jeden dám.Jak se jmenoval Hurvínek příjmením a jeho otec křestním jménem?

Jen tak, z hlavy

kdopak si vybaví,jak se jmenoval Arabelin otec a jeho dvorní čaroděj?

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici