Dítě - nové diskuze
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 266 087 příspěvků
Kolik dáváte mlíčka?
Holky, chtěla jsem se zeptat, kolik mlíčka vám malé vypijou. Malá bez problémů 160ml vypije a někdy jí to nestačí tak musíme dát i 200ml. Problém je v tom, že jí je 10týdnů. Ale má skoro 60cm,je dlouhá,tak to asi potřebuje. Nevadí,když se neřídím dávkování na Nutrilonu, tam by totiž měla pít o dost méně?pes
náš pes má problém se vyprázdnit již 3 den.Když jsem přišla večer se psem domů z posledního venčení, tak se syn ptá "tak co už udělal konečně to hovno". No já jsem se musela smát. Hovínko udělal konečně až ráno. Valil u toho tak oči, chudák starej.Výběr kočárku
http://www.novinky.cz/clanek/133687-nakupujeme-pro-miminko-jak-si-vybrat-kocarek.htmlZkuste se mrknou,třeba to někomu pomůže.Opět sestra..
Pro změnu teď probírají bě a bje, mě a mně, s a z na začátku atd. Chudák, je z toho už celá zblblá..do diktátu napsala místo "objeli kolem domu" - "obieli kolem domu" ..Kočárek
Ahoj holky,potřebovala bych poradit,jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle kočárkem...moc se nám líbí,ale jsme od Plzně a kočárek mají jen někde u Brna. Což je z ruky a tak bych ráda,kdyby nám ho někdo "posvětil", než si ho objednáme...prý ho můžeme do 14 dnů odeslat zpátky, ale stejně...díkyhttp://www.anicka.cz/shop/showGoodDetails.php?goodId=1714Kontrola ve 3 měsících
Tak jsme dneska absolvovali kontrolu- Marďa má 5,98kg a rýmu jak vrata:o( Takže očkování musí počkat měsíc, pokud bude zdravej:o( Radost z toho nemám, ale hlavně, aby byl brzo fit. Je dneska hrozně spavej, asi z té rýmečky. Dostal Fenistil kapky a Pamycon na vytírání nosíku. Chudáček náš malinkej, ani se dneska nesměje:o(čajík
ahojky, chtěla bych se zeptat, malej pije k mlíčku ještě čajík HIPP - fenyklový, pomáhá mu hlavně na bříško...vypije tak 150ml denně, chtěla bych mu dát ještě jiný, ne bylinkový, koupila jsem ovocný od HAMI - broskovový, je od ukončeného 5.měsíce....nám bude 5měsíců za týden...mám počkat nebo už těch pár dnů nehraje roli??Lození po čtyřech
Ahojky holky, mám 8. měsíčního chlapečka a nechce lozit po čtyřech. On se snaží, ale nejde mu to a pak strašně ječí a vzteká se. V chodítku lítá, jako ďas. Ale doktorka říkala, že to lození je důležité kvůli vývoje páteře. Ať mu chodítko vezmu a ať se snaží lozit. Co mám dělat? Jak ho to jen naučit nebo mu pomoct? Lozíme kolem něj po čtyřech a on na nás jen hledí a směje se. Nic víc.Dnes slaví jmeniny
Lenka, Lena: Původem zkráceniny, domácké podoby jmen zakončených na -len(ka), nejčastěji Helena ("pochodeň";); dále Magdalena ("pocházející z Magdaly=věž";) - Léňa, Lenička, Lenuška, Leník, Leni, Lendulka, Levandule, Leňule, Lenice, Lenora.Eleonora: Patrně arabského původu (Ellinor), rozšířené prostřednictvím španělštiny. Vykládá se jako "bůh je mé světlo" - Ela, Elka, Leonora, Nora, Lea, Lora.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků