Dítě - nové diskuze
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 266 087 příspěvků
Náš známej
...má chlapečka a s oblibou řiká chci teto Apatmat......No docela mi trvalo než jsem na to přišla byl už celej vzteklej Myslí tím Pata a Mata neboli A je to! A pak celou dobu to opakoval i když jsem mu řekla že tak se to nejmenuje a děsně se tomu smál, jsou mu 3rokyHolky Fífa (5m) mi teď přes den docela odmítá mlíčko, hrozně se vzteká a pouští flašku, musím mu ji tedy vzít, jinak začne řvát. V noci naštěstí pije normálně a přes den jen když zdřímne tak po probuzení ho vypije. Jinak asi ví, že dostává už lepší baštu, tak prostě nechce. Dopoledne mu tedy dávám ovocnou přesnídávku, a to v pohodě papá. V poledne mu udělám trochu zeleninky a alespoň trošku mlíčka zkouším, protože mu porci zatím půlím nebo dávám třičtvrtě. Musím mu dát ale mlíčko před zeleninou, někdy trošičku vypije, někdy prostě nechce. Zeleninku už jí hezky. Dávám mu napít alespoň trošku čaje. Odpoledne většinou na chvíli usne, takže odpolední mlíčko většinou vypije. Když nechce tak mu udělám alespoň kaši. No a večer mlíko naštěstí vypije.Mudra říkala, že můžeme kolem konce 5m zkusit ovoce zamíchat do bílého jogurtu, když moc mlíko nechce. Může se už tak brzy dávat jogurt? Vím, že tvarohy ne, od kdy jste zkoušely jogurty vy?
kočárek pro dvojčata
http://www.kocarky.cz/kocarek-easy-walker-duo-walker-sky.htmltak švagrová si vybarla tentono ještě si to polož...
Tato příhoda se stala u babi v baráku na schodech.Včera jsme se vraceli z vycházky a šel proti nám dolů sosed. Měl v ruce nějaké kovové trubky a když šel okolo nás tak těma trubkama zavadil o zábradlí a ozvala se rána. Syn na to povídá "no ještě si to polož". No já s mužem jsme se tak smáli, že když nám otevřela babi tak se musela taky smát a to nevěděla čemu se smějem.Shnilá slepice
Máme doma pexeso, na kterém jsou různé malůvky, mimo jiné pták kiwi. Dcera, když jsme hráli poprvé, jej označila za shnilou slepici a toho označení bohužel v naší rodině tomu chudákovi zůstalo.trpaslík
V jedné knížce má Maty u každého písmenka v abecedě nějaké kreslené obrázky.Když jsme došli k T,tak Maty ukázal na trpaslíka a říká-smrdí,smrdí to to smrdí.Chvíli jsem koukala,než mi došlo,že myslí trpaslíka a že je to z té reklamy na septik.výživa v 9 měsících
Ahoj Holky, náš prcek bude mít v po ndělí devět měsíců, a pořád jíme jedno a to stejné. Dopoledne ovoce nebo přesnídavku, občas děteské sušenky, v poledne oběd, a na sváču jogurt nebo puding. Doktorka mi říkala že už mu mám dávat rohlík se sýrem nebo dětskou šunkou (udělat z toho šunkovou pěnu), ale on to vůbec nechce, a když tak jen kousek že jej to zasytit nemůže. A večer kaše + kojení. Občas mi připadá že je těch kaší přejezený. Děkuji, papaMaminky holčiček
Zdravím maminy,ráda bych se zeptala na takovou věc. Moje 9 měsíční holčička, jak se teď naučila si sama sednout, tak se každou chvíli na tom zadku tak divně vrtí a má přitom takový soustředěný výraz. Mě připadá že si snad dělá dobře Taky to vaše holky dělaly, nebo se mám bát nějaké nemoci?Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků