Dítě - nové diskuze
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 266 085 příspěvků
Zábal!!
Tak se s Vámi musím podělit o dnešní zkušenost...Manžel má od pondělí angínu,bere antibiotika a Filípka to neminulo a má dnes tepltu..Byla jsem s ním u MuDry aby ho prohlídla včas a řekla že dávat ibalgin a paralen a a a a a a případně zábal...A jak řekla se stalo..Filípek má za sebou první zábal!!Obrečeli jsme to oba,bylo mi ho hrozně moc líto jak plakal!!!Ale trošku šla teplota dolu...Tak to k něčemu bylo!!!Ale já trpěla děsně!!!Máte to taky tak???Ahojky a buďte všichni zdrávy i zdrávi!!!!!!!!!!Pááááá Helenaškodliva hračka
ahoj Holky , Jirka dnes dostal hračku kousaci kliče s melodii strašně se mu libí ale je made in china nevite jestli neni škodliva je to od Redbox od 3mmVyjmenovaná slova
Když mladší sestra ve škole zrovna měla vyjmenovaná slova, přinesla jednou špatnou známku z diktátu. Napsal klíč s tvrdým Y prostě natvrdo Klýč. Její vysvětlení? Protože se s ním zamYká...Během hodinového čekání na alergologii
Krátily jsme si s dcerou čas povídáním, slovním fotbalem, kvízy. Dcera pak chtěla po mně hádanky, tak jsem dávala "klasicky" takové, aby se něco přiučila, ona že chce hádanky. "Tak vymýšlej," byla má reakce."Plave to v řece, vypadá to jako kočka, ale není to kočka, co to je?""Vydra," odpověděla jsem sebevědomě."Ne-nééé.""A co tedy.""Kocour, hahaháááá!"Další hádanka mě skutečně pobavila:"Má to jednu nohu a je to v podstatě živé. Co to je?"To jsem se podala bez hádání.A víte, co to bylo?Hádejte, ne, že bych nevěřila na Váš důvtip, ale jestli se někdo trefí, tak má u mě dáreček.Uzávěrka v 8 večer.mluvení
Holky, kdy vaše děti začaly mluvit? Moje neteř (v březnu jí budou 2 roky) toho moc nenamluví. To je samé baba, byby, mama, a pár dalších, ale né moc. Neměla by už mluvit?Je na ní úplně vidět, jak chce něco říct, ale né a né se rozmluvit... Jak to bylo u vás? A nevíte, jak jí pomoci?Srovnání průběhu dne tříměsíčního dítěte
Ahoj, pro srovnání by mě zajímalo, jak probíhá váš den s cca tříměsíčním miminkem. Hlavně z pohledu rozložení spánku a dalších aktivit. Vím, každé dítě je jiné, přesto mě to zajímá.Díky. ZWVyvařování lahviček
Ahoj holky, tak jsem tu opět s dotazem, zajímalo by mne,jestli miminkům stále vyvařujete lahvičky. Přijde mi to stále dokola, ne že by mi to vadilo, ale jen se ptám, abych nebyla příliš přecitlivělá. Elišce vyvařuji každou lahvičku, když má jíst. Nebo kdy jste s tím přestaly. Také se chci zeptat, používám na jídlo normální vodu z vodovodu, samozřejmě převařenou. Někde jsem četla, že se má používat kojenecká, tak jak jste na tom vy? Děkuji.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků