Dítě - nové diskuze
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 266 085 příspěvků
Nechození a neurologie
Ahoj holky,před dvěma týdny bylo malému 18 měsíců a stále nechodí. Byli jsme i na 18měsíční prohlídce a doktorka nás kvůli tomu poslala na neurologii. Jenže objednací lhůty naprosto hrozné (doporučená MUDr. má volno až v půlce července, jiní se slušnými referencemi půlka června). Našla jsem na Praze 4 MUDr. Buršíkovou (ta by měla termín i dřív), ale teď na ní čtu tak příšerná hodnocení, že se mi tam vůbec nechce. Nenajde se tu někdo, kdo by měl na ní názor pozitivní :). Případně neznáte nějakého dobrého a příjemného dětského neurologa v Praze s krátkými objednacími lhůtami?Předem děkuji za zkušenosti.dětská postel s úlož. prostorem
Tak to záleží na vás, kolik jste ochotná investovat, já jsem koupila za necelých 5 tisíc kč.Plácnutí přes ruku v 8 měsících
Dobrý večer,jsem tu nová,a chtěla bych se zeptat,co si myslíte o plácnutí přes ruku 8 měsíčního miminka,když tahá kabel od TV,a po upozornění se začne šibalsky usmívat a tahat více?Děkuji za odpovědi.poraďte mi
vy kdo máte doma Nikolu, jak píšete zkráceninu - Niki nebo Niky?já automaticky začala Nikolku učit Niky, prostě to tvrdé y mi tam přijde automaticky logické, jen mě teď zarazila cukrářka když na dort napsala Niki, ve slovníku to je jako zkrácenina cizího jména, my máme české Nikola, a nikdy mě nenapadlo psát Niki, a teď jsem to tak naučila psát i Nikolku, neučím jí to špatně?Spaní
Ahoj holky, rady od Vas se mi tu zatím osvedcily, tak bych se ještě chtěla zeptat, jak naucit mimco, aby usínalo samo v postýlce? donedavna to umel, ale jak mu padly 3mesice,tak ani rana. musíme ho vždycky chovat, dokud skoro neusne a pak uz v postýlce usne sam, ale když je bdely, tak jakmile ho tam polozime, zacne kricet a neprestane, dokud ho zase nechováme, nevim co s nim, nechci si ho naucit na chovani, doufam, ze uz není pozde. diky moc.Lepší kuchař vyhrál
ptám se Helči, ke komu chce na hlídání(marodí), zda doma u táty anebo k babi kyjovské. "Já radši k babičce, ona vaří normálně!" Holt tátovo vaření dle Mančingové jde poznat....Před chvílí u hokeje
Praštil jeden hráč druhého hokejkou mezi nohy. A Helča hned:"Tatí, to se přece nedělá, to može mět otřes mozku!"Ach ti moji hujeři
Honza říká-já se tak těším na další čtvrtletní písemku z matiky.Já říkám,když jste jí ted psali a on ,no na tu další v červnu,už se nemůžu dočkat.Zuzka chodí otráveně domů ,když mají tělocvik-zase jsme nešplhali,já se tak těším až budu šplhat.To jsou věty co já bych nikdy neřekla.Kojení 4 měsíčního miminka
Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, jak často kojit 4 měsíční miminko.Od narození kojim tu mou princeznu max po 2 hodinach.Když tvrdě usne v kočárku tak po 3,5 max.V noci vydrží taky max. 2 hodky. Když má špatný den, jí i každou hodinu.Přibírá krásně, má 7.5 kg pouze z MM.Ale poslední dobou kaká tak jednou týdně a dr. říká že to všechno ztráví a prý to není žádný problém.Jen jsem z toho neustalého kojení někdy vyřízená, alw UM nechci.Myslela jsem si že jak bude starší, budou ty intervalo delší.Ale nic ???? Někdy mi příde, že ji jde vyloženě jen o ten kontakt.Můžete mi prosím poradit.Škola
Tak jo, je to jistý, kluk jde do školy.Je srpnovej, tak to bylo takový, že jsem si nebyla jistá. Za celou svou školní docházku jsem nepoznala nikoho srpnovýho, kdo by šel do školy včas. Až teď vím o dvou holkách, protože jsem se o tom s dost lidma bavila Každopádně bude mít startovní čáru posunutou.. Ale zas může klidně propadnout a neztratit žádnej čas Byli jsme v PPP, jsem si od toho dost slibovala, že budu mít možnost promluvit si s psycholožkou, ale vůbec na to nebyl prostor. Byli jsme objednaní na 8 a už v 9 jsem pila kafe v centru města, celý to vyšetření trvalo max.25 minut. Buď je fakt tak viditelně na školu zralej, nebo nás brutálně odbyla Znám děcka, co jen sami s psycholožkou byli hodinu i dýl, pravděpodobně i s tou stejnou. Jsem si i trochu nadávala, že jsem měla jít rovnou k soukromé psycholožce, že by se nám za ty prachy víc věnovala. Kamarádka mi pak říkala, že sociální a emoční vyzrálost by bylo nejlepší zkoumat pozorováním přímo ve školce, že má kamarádku, která to dělá - si pořád barvitě představuju, jak by takový pozorování probíhalo u nás v lesní - jak by děsně nenápadně šmírovala, co si říkaj kluci někde v keřu a takKaždopádně je dobrý, že v tý naší škole letos otvíraj tři 1.třídy po okolo 20 dětech, to je o velká výhoda proti po limit narvané třídě. Do třídy půjde se svým kamarádem, co je o rok starší a letos v zimě, když byl nemocnej, se sám naučil číst (teď za mírného odporu rodičů precizuje psaní psacím). No, jsem zvědavá, jak to bude probíhat. Asi nám v září začne vojna.Málo mléka
Ahoj holky, tak se u nas vyskytl další problém, najednou mam malo mleka a malému to nestaci, dnes na kontrole dr rikala, ze skoro nepribira, tak sem chtěla poprosit o radu, jak podporit tvorbu mleka, abych neprestala kojit, to bych fakt nerada. jestli jsou na to třeba nejake vitaminy ci leky nebo cokoli, akorát nesmim bylinky kvůli malému, ma z toho prdiky, proto ani nepiju caje pro kojici i když mi chutnaji. dekuji za kazdou radu, hezky vecer.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků