Dítě - nové diskuze
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 266 085 příspěvků
Čte si...
Jako než šel do první třídy, tak sem tam něco přelouskal, ale byly to spíš krátké slova, o čtení nemohla být řeč...Ale teď už týden louská první svojí knížku, a jo zkouším ho a ví co čte. Tak jen doufám, že mu to chvíli vydrží :-)Ukolébavka
Maminky,prosím o pomoc. Ta moje malá cácorka mě asi zničí Pořád chce večer zpívat nové a nové ukolébavky a mě dochází fantazie. Neznáte nějakou ukolébavku?Stačili by mi slova. Melodii si vymyslimještě v téhle kolonce
stihla to nevím jestli jsem se tu chlubila s tím,že sedí,tak to napíšu dodatečně,sedla si koncem dubna a strašně jí to sluší když sedí a když jsme před 14 dny balili a odjížděli tak ráno koukám že naše Rozárka mezi těma taškama leze po čtyřech vlastně jsem si toho všimla jen proto že se u toho strašně řehtala je u toho roztomilá a má děsně důležitej výraz a na podlaze jí strašně sladce plácají dlaně když leze,no jsem z ní celá poprděná jo a taky chodí kolem nábytku,asi tak týdenBarča v sauně
Mile mě překvapila holka,asi vážně bude trochu i po mě vyzkoušela jsem to s ní když byla sauna tak po ruce.Věděla jsem že tomu vedru moc nedá a ani mi to nevadilo že na chviličku protože stejně ještě kojím taky aby mi nezkyslo mlíko ale dala to,normálně to dala nejdřív jsem jí to vysvětlila,pořádně popsala jak to tam chodí,nejdřív horkej domeček pak ledová sprcha pak odpočinout a super,dala to.V horku byla třikrát po pěti minutách a do sprchy se jí moc nechtělo,ale vzala jsem jí do náručí,křičela ale držela a vypadaal spokojeně a nadšeně že to zvládla já vlezla i do bazénku a ona zklamaně že prý myslela že tam budu plavat dokola tak jsem jí řekla že až ona se ponoří do bazénu po pupíka tak já tam budu plavat dokola no bazének dala jen pod kolena ale i tak smekám a myslím si že je hodně statečnáslepé střevo
Barča si stěžuje na bolení bříška,večer měla přes 38,má průjem kašel a rýmu.Tak ve mě hrklo jestli to nemůže být slepák?pořád chodí že jí bolí bříško,ale taky to může být k tomu průjmu,.ale nikdy když měla průjem si nestěžovala na bolení bříška.Ona mi to říkala včera celý den a dneska to bude úplně stejné,tak nevímústní sprcha
zdravím, zajímalo by mě zda kromě kartáčku s dětmi používáte i ústní sprchu :) Dcerka si nerada čistá zuby a slyšela jsem, že tohle by mohlo zaujmout :)JEDEN ROK
a pomale mizííme z této kolonky.... zítra to bude rok co vylezla z břucha:) je to svinucha a strasne vztekla.. prohýbá se do luku, válí se po zemi..este chybí mlácení hlavou, čí kopáním nožiček:D:D:D no moje nervy:D jinak je sikovna- vsude vyleze! je to malej spiderman.. už má 9kilo.. ufffff..uteklo to jako voda, a ja bych chtela to nunaci miminko..no nic.. konec fnukani, jdu posbirat vzteklinu a jdem nakoupit na zitrejsi velkolepou oslavuuholky, ja jsem posledni dobou docela nestastna z Mateje, kdyz je sam je milionovej, hodnej, v pohode se spolu na vsem domluvime, tuli se...ale jakmile jsou s Jajou spolu tak je na zabiti. On mu porad neco dela, stipe ho, mlati po hlave (ale neni to nejak extremne nasilny, ale delat to proste nemuze), schodi ho z gauce, na trampoline schvalne skoci co nejbliz k nemu aby Jaja spadnul a kdyz uz Jaja lezi tak skace kolem nej a to se desim kdy mu dupne na ruku... o tom ze mu bere hracky ani nemluvim, to deti delaj, ale on mu bere i Jajovi hracky, hnusne mu je vytrhne z ruky...kdyz se ho zeptate jestli ma Jaju rad, tak bez zavahani rekne ze ne... nepomaha domluva, na prdel, dneska dostal i svoji prvni facku, to uz jsem se fakt neudrzela, jako zaskocilo nas to oba, me to pak opravdu mrzelo, ale v tu chvili jsem fakt videla rude... co s tim, hlavne nepiste ze z toho vyroste...
Začíná mě vytáčet
Učitelka mojí dcery.Vždy jsem si říkala,že učitelkám do práce pokud možno kecat nebudu,ale teď mé rozhodnutí kolísá.Prostě mám pocit,že by ty prvňáky měla motivovat a ona,aspon u mojí mladé se o to nijak nesnaží.Ano,vím že mladá píše jak prase.Jsem smířená s tím,že písanku máme víc červenou než modrou,protože i když ty písmena načmárá zrovna dobře,tak mají špatný sklon či cokoli jiného.Vydýchávám i to,že v písance jsou 3 a 4 a pokud se náhodou vyskytne stránka která je docela slušná,lepší jak za 2 to není.Ale co mě vytočilo....Před týdnem psali diktát.Moje dítko ze 6 slov napsalo dobře tři a z diktátu přinesla 4.No dobrá.Jenže včera psali další diktát a jediná chyba celého diktátu bylo špatně napsané velké B.Dle mého-zázrak,učitelka místo aby jí dala tu blbou 1 tak pod to hodila jen V(jako že to viděla).Sakra jak mám s tímhle přístupem to dítko motivovat,když už se jí něco podaří,tak jí to ta čůza nemůže oznámkovat?tecici ocicko
Ahojky,prodim mate nekdo zkusenist s tecicim ocickem?Tomasek ma tri tydny a uz pres tyden mu tece ocko, takovy ten zluty hnis. Otiram a kapu opthalmo septonex cca 5x denne.Uz se mi zdalo,ze se to lepsi,ale tak dva dny uz mu to zase tece hodne. Ma to vzdy cele zalepene. Nemate nektera zkusenost? Nebo myslite mam resit radsi s Dr.,na kontrolu jdem 19.5. DekujiSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků