Ach, Ti chlapi - nové diskuze
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 3 593 příspěvků
AHoj
Ahoj vsem..opet po delsi dobe... Se potrebuju nekde ventilovat...tak u nas uz je to definitivni..jdeme od sebe. Tak ted resim, kam jit, jestli ka mamce, nebo pronajem...oboji ma sve pro a proti..ale mozna to spise vyjde u te mamky i kdyz pronajmu je plno, tak dat kauci a jeste penize realitce je docela zahul. Tak ale je mi z toho vseho nejak smutno, porad jsem verila, ze se vse jeste nejak vyresi. Jaky je zivot po rozvodu? Ja mam ted pocit, ze Jolanku pripravim o tatu, nechci ji zkazit detstvi...ale pokusim se ji vse nejak vynahradit...achjo, proc je to vsechno tak slozitePepa a muj tata
Byli jsme s nasima do prodlouzenem vikendu na Vysocine, a muj tata si tam celou dobu cistil zuby Pepovym kartackem, protoze ho maji podobne barevny. To by Pepovi nevadilo, ale tatinek si ten kartacek odklada na stetku na holeni, takze kartacek ted chutna velmi odporne po holicim mydle. Takze Pepa brble na tatu a sebral kartacek Marusce, ze ta si cistit zuby nemusi, a ze on si holici penou zuby cistit nebude.chvalim...
dochazi mi vonavky....a ja mlcela,ale ted volal manzel a ze jestli mi nevadi ze mi koupil 2 vonavky..ale pry ne takove ty moje drahe,ale testery ...bvlgari a white charlie...vse konvalinkove svezi krasne vune...jasne ze mi to nevadiCo děláte u přepínaní?
Martin pořád přepína tv a mě to rozčiluje.Normálně se snad s ním ani na televizi nedívám.Jenže jsou situace,kdy si udělám pauzu.Sednu si k tv,ke kávičce a dortíku.A on začne přepínat.V tomto případě si beru mobil a píšu si s váma.Ale je to děs,vydrží přepínat i 2 hodiny.Tak jsem si říkala co dělají ostatní,když se chlap díva na něco co je nebaví,nebo přepíná?Asi mi ho někdo vyměnil...
Snad to nezakřiknu, ale posledních čtrnáct dní je tem můj jako vyměněnej... Sám od sebe pomáhá, vaří, dokonce si i hraje se synem, šel s náma ven. Na to, že to že to u nás vypadalo na definitvní rozchod, příjemná to změna...Pokus o svůdné prádlo
Dostala jsem od mojí bábiny 1500,-, prý at si něco koupím. Tak tedy koupila. Super podprdy, po x letech erotikuš červené. A tak jsem si je před chvílí jednu oblékla a promenádovala se v ní.Ptám se Vlastimila:\"Tak co na to říkáš?\" Jen tak pozvedl obočí a utrousil:\"Hmm, jde ti barevně ke křeslu...\" No nepomyslely byste na vraždu?!?kutil Petr
Ahoj,ten nadpis \"Ach,Ti chlapi\"uplně odpovídá dnešnímu dni.Petr si totiž řekl,že nám zprovozní digitál.Sedl k televizi a začal ladit,pak běžel ven a hýbal s anténou.Pak zas dovnitř a ven a pořád to nešlo.Do toho všeho ho začal otravovat pes(štěně).A ten štěká,kouše a odnáší vše co najde,no dlouho to nevydržel a psa jsem dostala na starost já.Protože na to musel mít klid.To dělal jen jednu věc,ale vařit,uklízet a běhat po domě už by asi nezvládl!Špion Martin
detektivŠpion Martin
Včera byli děti venku a já jsem se šla koupat.Martin nevím proč ucitíl potřebuje je hlídat,alespon z okna.Děti seděli na kopci a kreslili si křídama.A Martin mi hlásil každý jejich pohyb.Ted jde kolem pes,jde k Zuzce ,Zuzce to nevadí,hladí si ho.Pes nemá páná-Já tam vlíntnu,jo už paná má,jde tam chlap,je podezřelí,to je vrah-já tam vlítnu,Honza se postavil,je 2 metry od Zuzky,on jí nehlídá-Mám tam vlítnout!Ja jsem se tak nasmála.At si taky tatínek zkusí jaké jsou to nervy.Schválně jsem nespěchala.Když jsem pak vylezla z koupelny.Tak on říka-musím si jít zakouřít nebo mě šlehne.To byl stres.JO jo já vím.co byste jí na to řekli ??
psala mi kamarádka sms,co si o tom myslím...že její přítel dostal do emailu fotku z ultrazvuku od jeho kolegyně..má kolegů asi 10,ale dostal to jen on..za prvé jsem jí řekla,že mu nemá co lézt do emailu a za druhé jsem jí zatím nedokázala nic odpovědět,jestli to něco znamená ..co myslíte ??Trápení
Ahoj holky, tak si jdu taky postěžovat. Tatík semnou už týden skoro nepromluví a já netuším proč. Nejsem si vědoma toho, že bych mu něco udělala, nebo řekla. Jediný důvod který mě napadá pro jeho naštvanost je ten, že nejspíš neudělal zkoušku z angličtiny ( dělá si vejšku při práci ) a musí si dát náhradní termín. je mi líto, pokud to neudělal, chci, aby tu školu měl, vím že je to jeho sen a taky to dělá kvůli práci, takže vlastně i kvůli nám, ale já za to přece nemůžu, jestli to nenapsal. Je pravda, že když jsem byla v porodnici, tak se staral o malýho a pak byl ještě týden s námi doma, tak se neučil, protože byl pořád se starším synem. Nevím, zda je to tento důvod, ale pokud ano, tak je to nefér, to já bych mohla být taky naštvaná, protože když se nám narodil první syn, tak jsme se starali oba, tatík i krmil ( neměla jsem mlíčko a ani teď ho nemám ), koupal, přebaloval, choval ( i v noci, protože malej nám hodně měsíců proplakal ) no a teď si kolem maličkýho dělám vše sama ( teda tchýně občas pochová, nebo by pohlídala, to jo ), ale tatík ho jednou koupal, 2x přebalil a 2x choval na odkrknutí, jinak vše dělám já. Před porodem říkal, jak bude alespoň první 3 týdny vařit a uklízet a já budu jen s dětmi a prd, uklízím a vařím taky já ( teda snažím se, taky už to nejde tak jak dřív, když má malý bolení nebo tak, tak ho chovám, přece ho nenechám uřvat ). Já chápu že má školu a sní spojené povinnosti a že jak může tak se věnuje staršímu synovi a chodí do práce ( většinou má noční, občas ranní, a někdy i 24, takže taky chodí domu utahaný a je rád, že je rád) tak se ani nesnažím mu něco nařizovat nebo vyčítat, že s malým nepomáhá, ale mrzí mě to. to jo. A co mě mrzí asi nejvíc, je to, že semnou skoro nemluví a já fakt nevím ten důvod. dřív mi z práce několikrát psal nebo volal a teď napíše max. 1 a to jen stroze ahoj, jak se máte?. když jde do práce nebo z práce, tak řekne mezi dveřma ahoj a jde, normálně mi dal vždycky pusu a teď nic. Minule dal pusu staršímu synovi a mě ani maličkému ne. Třeba si to moc beru díky tomu, že jsem v 6ti nedělí a blbnou mi hormony, ale fakt to zamrzí a zabolí, kdyby alespoň přišel a objal mě nebo dal pusu nebo řekl, že mě má rád, ale nicmartin 2
Tak jsem asi doma dosti hystericky vyšilovala Protože mi to už opravdu lezlo krkem a už toho bylo moc, že martin dneska docela pekně pomáhal. Sice s Toníkem jen minimálně, ale protože mám ty hemeroidy a pohybovat se je pro mě utrpení a asi se už na to nemohl koukat, tak vygruntoval celý byt a pak i pomohl s nádivkou. A já jsem se mazlila s Toníkem Takže to byl bezva den pro mě. A večer dokonce koupal protože jsem řekla že to tak bolí že nemůžu koupat já nojo no menší lež, ale v rámci dobre věci. Sice mu to moc nešlo a párkrát se Toník málem utopil a rozhodně není tak umytý jako když ho meju já. Ale to podle mě jednou přežije. Takže jsem Martina chválila, jak ho bezvadně drží a jak mu to jde a že to nevadí že je nervozní že já poprve byla taky a tak. A bylo vidět jak mu to dělá dobře. Tak jsem spokojená a snad mu to vydrží.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků