banner

Ach, Ti chlapi - nové diskuze

Dnes mi přišel krásný námět, a to k založení téhle rubriky s doprovodným textem: "Nemyslím stěžovat si na ně, ale prostě pro pobavení - historek by se jistě našlo dost." Jsem téhož názoru :-). Renčo, Tobě za námět velice děkuji.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové diskuze

Celkem 3 593 příspěvků

Přetrhnu ho vejpůl

Tak šel Michal na komerčku vložit peníze na účet jedné banky u které mám úvěr papír rotrhal a mě pořád volájí že peníze tam nedorazili jde o 1800 mě asi klepnefakt nechápu naco myslel.Jsem zvědavá jestli mu to komerčka vytiskne a jestli se dohledá kde ty peníze skončili

Miluju ho

tak neskuečně moc,miluju na něm úplně všechno...to jak se směje..to jak miluje svoje děti..miluju to,že mě nutí být samostatná a stejně miluju to,že mě rozmazluje a nenechá nic udělat a zařídit..miluju to čím mě vytáčí..miluju to jak mě budí a omlouvá se,protože ho vzbudilo vlastní uchrápnutí..miluju to jak mě budí,aby mi řekl,že mě miluje..miluju tu jeho dětskou radost...miluju svého muže tak,že mě to asi zničí (omlouvám se,muselo to ven)

nevšední procházka

dnes dopoledne jsem oba své chlapy vypustila na prochajdu. to co tatínek naplánoval za trasu bych neušla a navíc na mne volala pračka a sporák.přišli v termínu. oba zpocení - tatínek víc:-) a vyprávěl, jak v terénu musel vyndat vendu s taškou, která je součástí kočárku a odnést ho na bezpečný vrchol kopce a pak vykrosit s kočárem.... aby venouška nevyklopil:-) jsem moc ráda, že jsem s nimi nešla:-)

tak se tu bavím

Dneska máme na návštěvě kamaráda, kterého jsme od porodu neviděli. Ted vyfasoval toníka martin a seděj s ním a povídaj si. A je to legrace. Kamarád ted vzrušeně povídá něco o autu a najednou martin který ho evidentně nevnímá začal něco šišlavě povídat toníkovi. Tak kamarád pockal a když martin došišlal tak pokračoval v líčení jak si koupil nove auta a zachvilku ho martin přerušuje a šišlavě mu líčí jake měl toník hovínka. A ted k toníkovi promlouvá že má škytavku a že je to chudál. Kamarád už se tam asi odstřelil

hlídání

mám na vás dotaz zvládl by se váš partner postarat celý den o 10měsíčni dítě(teda svoje) že by jste odjely a on by hlídal.Honza jo ale Adélka byla vždycky hodná.Od sestry manžel odmítl hlídat že by to nezvládl takže segra nemůže jet na výlet.Mě to přijde divný ženské se taky nikdo neptá jestli to zvládne

hádání

ahoj tak hadáni ustalo a je usmiřováni , promlouvaly jsme do duše navzajem , a na konec jsme se jakš takš dohodly že ted si budeme vice pomahat a tak dale tak uvidime jinak me pozval na večeři zitra tak jsem zvedava

Já dnes musím pochválit nejmladšího \"chlapa\"

Rozhodl se před šestou,že je vyspaný.Dostal kojčo,vylovila jsem vajíčko,přikšírovala,pustila pohádku,vrátila se do postele a vzbudila se v 8to bylo moooc fajn

Něco pozitivníhé

Tak já přispěju něčím hezkým. Musím Toma pochválit. K narozkám mi koupil ty klávesy a já už se domluvila s jednou kamarádkou, že mě chodí učít. Na první hodině jsem zjistila, že bez takového toho stolečku pod klávesy to nepůjde, protože mám pak blbě ruce... Tak jsem se zmínila Tomovi a víte, co mi přines druhý den? Přesně - stojan pod klávesy. A každý večer si vezme na starosti miminko, abych já mohla cvičit. A dokonce mu to ještě ani neleze na nervy

zdá se mi to?

holky mě se zdá,že letošní rok jsou ty hvězdy v nějaké konstelaci,že to hrozně skřípe na poli partnerských vztahů. všude jen čtu,jak se lidi rozcházej,hádaj... já sama mám doma problémy, moje dvě sestřenice taktéž.... doufám,že to tak nebude po celý rok....

Ahojky , maminky ,doufam že nejsem sama , ale ted prochazime nejakou manželskou neshodou ... pořas se hadame , a to mame ted výročí svatby v sobotu , už třeti den spolu nemluvime a doma kolem sebe chodime , jak duchove ...no snad se to zpravi , holky diky za podporu ....

Mam toho dost..

Uz mam vseho dost. Uz nemuzu byt stim svym, na kluka kasle me vycita vse co muze a nadava mi jako bych zavinila snad vse, proto jsem ani moc nechodim, nemam naladu. Pondeli si budu zadat o najemni byt, tak mi drzte palecky at ho dostanu co nejdriv.....

...jsem nasraná, celý den si přítel prohlíží na netu nový tašky na notebook a jiné příslušenství, tak se ho ptám na co kouká a on odvětí, že si kupuje tašku na ňoťas, nabíječku a wiffinu, na tož mu řeknu, že si to v momentální situaci nemůžem dovolit, splácíme jeho dluhy, já jsem na mateřský a peněz nazbyt prostě není. Vyústila z toho hádka, že on si rok nic nekoupil, platí všechno jenom on a že já domů peníze nenosím. To mě úplně dorazilo. Myslela jsem, že ho zabiju, copak si nevšiml že jsem na mateřský?!? Myslela jsem, že vyletím z kůže. Je to pitomec a sobec v jednom. Chápu že si každý z nás potřebuje někdy udělat radost, ale vyčítat mi že peníze domů nenosím, to je moc, navíc já celou mateřskou, ikdyž to není moc dám na jídlo a potřeby pro prcka, nenapadlo by mě si koupit něco pro sebe bez toho abych mu to řekla... Díky že jsem se mohla vám vykecat a co vaše názory na tuhle situaci?

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

21 %
32 hlasů

4 %
6 hlasů

15 %
24 hlasů

43 %
67 hlasů

17 %
27 hlasů

Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici