Ach, Ti chlapi - nové diskuze
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 3 593 příspěvků
Chlapova hláška :-)
v sobotu nastupuju do práce, viz brigády...A ten můj se o tom bavil v práci s chlapama, doma mi to pak převyprávěl...Nejvíc mě zaujalo toto:\" Vy volové, uvědomujete si vůbec, že tímto mi doma končí leháro a začínám makat ?\" Ač je to asi divné, beru to jako ocenění mé několikaleté práce na MDCo donutí chlapa k činům?
Od začáčátku co jsme na novém bytě dostal Martin za úkol vyměnit zámek. Protože si myslím že to tak má být a také si tady byl pro věci exmanžel paní co mě to pronajímá a úžasně se chlubil že má ještě klíče. No a jak včera v noci spadla ta police s nádobím tak si Martin myslel že je někdo v bytě. A hned včera nechal zámek vyměnit. Všechno zlé je pro něco dobré.Omlouvám se,ale musím to někde vyventilovat
Mám úžasného muže,kterého každým dnem stále více miluji....Zabít málo
Nesnáším rána.Když mě úplně čilý potvoráci budí okolo6 hodiny,skáčou mě po hlavě s výkřiky \"chci kakao,chci snídani\" tak já chci tak jedině jim zakroutit krkem.Na moje sténání že snídani i kakao mají v kuchyni zněla odpověď že tam nic není.To mě z té postele vyhnalo(snídani měl připravovat tatínek když jel ráno do práce) a doopravdy,kuchyň prázdná.Tak jsem s nadáváním začala připravovat kakao,ukrojím chleba,vezmu pomazánkové máslo,otevřu....a koukám do prázdné krabičky.Kdo myslíte že to sežral a hodil tu prázdnou krabici zpátky?No nic,našla jsem aspoň paštiku,zažehnala nebezpečí úmrtí potvoráků hlady(pravda,10 hodin spánku je vysilující dřina) a udělala kafe abych se rozkoukala.To jsem neměla dělat.Jak jsem přišla aspoň trochu k vědomí tak jsem zjistila,že na PC mám přilíplej lístek s informací,že nám tatínek zaspal ujel mu autobus a aby mu neujel vlak tak jel do města autem které si mám vyzvednout na nádraží.Jak já to nesnáším.Autobusy tady jezdí jak sobí spřežení na Aljašku,navíc cesta autem do města 10 minut,autobusem 40min.než obleze všechny okolní vesnice.Jediný koho tím potěším budou potvoráci,oni busíka moc rádi.Mít ráno manžela po ruce,tak jsem už ted šťastná vdova.Crípka pokračovanie
Nati bud rada ze jen konak :_) To rovnou mohl pist slivovicku a vypalovat cerva :-)),ale je to dobra medicinkaCrípka pokračovanie
Tak si našiel liekChrípku zapíja koňakom(medicínka starej mami,že jo)Jéžiši,ten zas bude chrápať.Má zacpatej nos.Do toho bude prdeť.Holky ja idem asi dnes spať k susedeTaťka
Má horečku a robí všetko preto aby som to nezistila.Rýmu ma jak trám a snaží sa to zakryť.Od rána som nedostala ani polibek,lebo sa bojí ,že by som mu zakázala všetky jeho oblúbené činnosti je totiž horúci jak radiátor.Som zvedavá do kedy to vydržíKamarád
Martin je celkově člověk samotář.Má pár kámošu,několik opravdu dloholetých a dobrých.Ti jsou ok a nevadí mi.I když ho občas vytáhnou kdo ví kde.Dokonce měl kámoše co u nás par let bydlel.Ted má ale kolegu v práci a ten po něm pořád něco chce.Volá mu jako kámošovi třeba večer at ho odveze z hospody.Ráno at mu po cestě do práce koupí ciga atd.Martin mu vždycky ochotně vyhoví.Ten kámoš mu volá i 10 krát denně jen tak na pokec.I Martin mi o něm pořád vyklada.Přitom když mu já chci něco říct o moji kámošce tak se tváří,že ho to nezajíma.Ja zatím jeho story ochotně poslouchám,ale začína mi to dost vadit.Martin se rozplívá nad cizíma dětma atd.Je to pro mě po 20 letech manželství docela nová situace.Doted jsme měli svoje společné přátele o těch se bavíme normálně a potom každý svoje a o těch se moc nebavíme.TAk ted nevím kam toho zařadit.ZAtím jsme se neviděli.A jestli to mám Martinovi říct,že mi vadí,že pro něho kdykoliv cokoliv udělá a pro nás vlastně né.Musím si o všechno říkat 100krát.malej a velkej Květošek
holky, onehdá říkám velkému K, ať si jde zkusit přebalit malého K, že kdyby bylo někdy potřeba, tak abych věděla, že to dokáže. No neuspěla jsem. žeprý to zkusí až bude větší a sám bude sedět na hrníčku takže kdybych si zlomila obě ruce, tak nemá malého kdo přebalit. ale já ho stejně donutím. a schválně mu nechám nakakanou plínku.malej chlap - taky chlap
staršímu synovi je 17,5. měla jsem na návštěvě kamarádku, přišla se kouknout na šestitýdení miminko. nestačila jsem zírat. kdykoli malej zabekal, starší se vymrštil a šel ho opečovávat. není to standartní situace, tak jsem po odchodu kámošky položila několik zkušebních otázek. dozvěděla jsem se (ne úplně přímo), že chtěl abych měla klid na plkání s janičkou a taky se před ní trochu předváděl:-)z čeho mi ale přeběhl mráz po zádech bylo zjištění, co malému bráškovi nejvíc závidí. hodného tátu.... kurník šopa.... to jediné mu nemůžu splnit.ach jo
tak jsem ke včerejším narozeninám od něho dostala pusu . Chtěl jít koupit dort, Já: drahej dort nekupuj, vem na chut jen pár zákusků.On: a jaký chceš? Já: griliášovou rubičku, ořechový košíček, špičku. indiána nebo roládu ne.Tak přinesl,: tři špičky a šest indiánů. \\nevím proč tak moc pro dva. holt bude mít on týden co jíst. Stejně jako kdyby koupil dort. \\já na sladký totiž moc nejsem.Asi jsem byla naivní, myslet si že když jde do města, tak mi koupí nějaký dárek. jasně není to kulatý ale já mu před měsícem kdy slavil on koupila pár drobností: trenky, ponožky,rukavice a nůžky na zahradu,dort a žiletky. jsou to jenom obyč věci, které by se stejně museli koupit, ale já beru že když mi člověk něco dá nemusím to sama shánět a dostanu třeba i něco, co bych si sama nekoupila, protože to pokládám za zbytečnsot. Nejsem náročná, spíš pragmatik a stejně - ten chlap prostě umí zklamat...Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků