banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

nová píseň od D. Landy - diskuze

13 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
v září má od D.Landy vyjít nové CD. Včera jsem slyšela novou píseň z toho alba. Je moc krásná. Album se jmenuje Strážce plamene a píseň je Díkuvzdání. Text je od Hapky.http://www.daniellanda.cz/
Me teda pride taky dost utahana.Mam Landu docela rada, ale pisne znam lepsi.Mysli si,ze je v podstate genialni skladatel i poet,ale starsi pisne byly o moc rytmictejsi.Ted je to takovej ten muzikalovej,i kdyz treba pisen Tajemstvi se mi moc libi a takey je mnohem snazsi hrat ty jeho muzikalovy pisne na kytaru.Ma super hlas,ale vadi mi nekteri jeho priznivci.Jo a jak tady byla zminka o Krylovi.Ja Kryla fakt mam moc rada.Znam vsechny jeho texty nazpamet a taky mi to nevonelo kdyz se Landa do toho takhle pustil.Ted uz jsem si zvykla ale stejne mi to porad rochu vadi.Zrovna on..myslim,ze si na tom chtel zase ziskat jinou skupinu fanousku.I kdyz opet - hlas ma na to dobrej, to to mohl vzit na triko i nekdo horsi
@janney To melo bejt,ze ja si MYSLIM, ze je genialni - jejej, ty preklepy
mně se moc líbí,až mi jde mráz.....
Ahoj Stani,taky mi to nejde spustit,to neva počkám si.
Taky se mi Landa vždycky líbil, ale nějak mi vypadl z oka když přezpíval Kryla, to se mi teda nelíbilo vůbec a pak jak blbne s tou sektou...Ta písnička je na mě moc utahaná a jinou jsem zatím neslyšela.
@ Jsem s tebou za jedno. Takhle písnička je fakt utahaná... Mě se z těch novějších líbí Touha...ta mě dostala. A jinak u mě to Landa prohrál na koncertě Vltava Tour, kde jsem byla a těšila se jak malá a on pak neuměl půlku textů a omlouval to tím, že se připravuje na závody... No tak to sorry, ale ten lístek byl poměrně drahej...koncert po bůhvi kolika letech...to se na to měl radši vykašlat. Už bych na jeho koncert nešla. (Mimochodem teď prý zase nějaký bude - lístek za 700 Kč)
@nadule1 To je teda síla.A jo touha je mi taky moc líbí
Stani taky mi nejde pustit fnuk fnuk:-(:-(:-(
@petula.z to jo ono
@petula.z http://www.videoklipy-zdarma.net/v/daniel-landa/dikuvzdani/
@petula.z
to je fajn, Landu mám ráda.Jen ten odkaz.... nějak mi nejde spustitale neva počkám si na albíčko

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40